PepsiCo повністю замінить первинний пластик в упаковці чіпсів Lay’s до 2030 року

PepsiCo повністю замінить первинний пластик в упаковці чіпсів Lay’s до 2030 року
Фото: з відкритих джерел

Компанія PepsiCo до 2030 року планує повністю замінити первинний пластик в упаковці чіпсів та сухариків у Європі.

Як повідомляє компанія, споживчі тести нової упаковки розпочнуться у 2022 році, перший експеримент пройде у Франції з пачками Lay’s.

Пізніше цього року також протестують упаковку деяких продуктів бренду Walkers у Великій Британії.

Джерелом вторинного пластику стануть перероблені відходи від снекових пакетиків, а відновлювані матеріали отримають з побічних продуктів рослинного походження, наприклад, відпрацьованої олії або відходів целюлози. За рахунок цього PepsiCo розраховує на 40% скоротити викиди парникових газів на тонну упаковки, йдеться в прес-релізі компанії.

Як зазначив головний виконавчий директор PepsiCo у Європі Сільвіу Попович, гнучка упаковка має бути частиною циркулярної економіки – цінним матеріалом для створення нових чіпсових пакетів. «Разом з нашими партнерами ми інвестуємо у технології для досягнення цих цілей. І щоб упаковка ніколи не ставала сміттям, ми також потребуємо відповідної законодавчої бази», – сказав він.

Реалізуючи поставлені завдання, компанія працюватиме у трьох ключових напрямках: правильний склад, правильна інфраструктура та нове життя гнучкої упаковки.

Йдеться, зокрема, про перехід у Європі на використання матеріалів, що полегшують переробку упаковки за рахунок простішого складу. Вони містять більше переробленого пластику, наприклад поліпропілену, що відноситься до мономатеріалів.

Крім того, PepsiCo інвестує у створення інфраструктури, яка забезпечить вторинне використання гнучкої упаковки, а також виступає за відповідні зміни у законодавстві. Так, компанія фінансуватиме розвиток ефективної системи збирання відходів у Європі та співпрацюватиме з такими організаціями, як Flexible Plastics Fund у Великій Британії, REFLEX у Польщі і т.п.

Компанія також працюватиме над підвищенням попиту на перероблені матеріали, отримані з відходів від гнучкої упаковки, щоб розширити застосування такого пластику.

Раніше компанія вже оголошувала про плани трансформації упаковки напоїв. Згідно з прес-релізом, PepsiCo стала однією з перших компаній, які почали використовувати rPET (100% переробленого пластику) в упаковці напоїв ще у 2019 році. Сьогодні вміст переробленого пластику у пляшках не лише напоїв, а й молочної продукції досягає близько 30%.

Джерело: mind.ua

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pepsico-povnistyu-zaminyt-pervynnyj-plastyk-v-upakovczi-chipsiv-lays-do-2030-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати