178171

PepsiCo змінила керівника в Україні і СНД

Теґи: 

З 12 грудня на цю посаду призначений Давид Манзіні. Про зміну керівництва повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше посаду керівника в цьому регіоні займав Ніл Старрок. Він покинув роботу в PepsiCo після більш ніж 30 років "бездоганної роботи" на різних посадах і вийшов на пенсію.
У Манзіні 25-річний досвід у сфері FMCG в області менеджменту, маркетингу і продажів. До приходу в PepsiCo він протягом семи років працював на посадах генерального менеджера Mars в Великобританії, Китаї та країнах СНД і три роки до того - Danone в Центральній Азії і на Кавказі.

Ваш вибір 'Подобається'.

Ексклюзивна демонстрація техніки LOZOVA MACHINERY

Цієї осені в рамках «УКАБ Агротехнології» відбувся ексклюзивний демо-показ серійних зразків техніки LOZOVA MACHINERY - короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів і важкої дискової борони ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів.

Фахівці компанії провели спеціальну презентацію агрегатів.

Засушливий грунт, поле, що забур'яніло, або грунт з високою вологістю - для ДУКАТ немає перешкод. Агрегати демонструють ідеальну роботу за будь-яких умов.
Незаперечна перевага борін ДУКАТ - пружинна стійка, що дозволяє кожному диску працювати без забивання абсолютно на різних агрофонах,

Вашій увазі пропонується відеогляд

ДУКАТ-9 

ДУКАТ GOLD-6 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

"Украгролізинг" купить люксовий позашляховик за половину свого річного прибутку

Відповідний тендер опублікований в системі державних закупівель ProZorro.

Так, компанія планує придбати Toyota Hilux в комплектації Legend 2020 року випуску з дизельним двигуном, мультимедійною системою Toyota Touch 2, клімат-контролем і підігрівом передніх сидінь. Термін поставки товару - до 30 вересня 2021 року. Зараз учасники торгів можуть подавати пропозиції.

Кінцевий термін подачі заявок - 9 грудня, аукціон призначений на 10 грудня. На сайті офіційного дистриб'ютора авто даного бренду в Києві вартість такої комплектації складає 1, 431 млн гривень.

Відзначимо, що відповідно до фінансової звітності компанії за 2019 рік, її річний прибуток склав трохи більше 2,5 млн грн.

Джерело: strana.ua

Kernel розкриє секрети технологічної ефективності та підвищення дохідності на онлайн-форумі

«Kernel продовжує ділитися власним досвідом сучасного агровиробництва. Цього року учасників форуму чекає багато прикладів стабільного та ефективного розвитку агробізнесу в турбулентний період, світові тренди і зарубіжні практики антикризового менеджменту. В онлайн-форматі відбудеться презентація кейсів компанії із впровадження технологічних рішень, дослідження новітніх препаратів для збільшення врожайності та реальний досвід застосування інноваційних технологій, випробуваних на 550 тис. га! Отримані знання агровиробники зможуть направити на збільшення врожайності та підвищення своєї дохідності», – запевняють організатори заходу. 

Спікери PRO100 AGRO 2020 – експерти Kernel з унікальним досвідом на світовому та українському аграрних ринках. Програма заходу розрахована на 4 години, в межах яких заплановано 8 виступів:

  • Олександр Головін, Директор із закупівель зернових та олійних культур Kernel. Тема: «Розвиток і трансформація проєкту Open Agribusiness».

  • Аркадій Лунгул, Керівник науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Результати польових випробувань технологій вирощування 2020 року».

  • Михайло Журба, Заступник керівника науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Багаторічні результати випробувань біологічних препаратів та технології підтримання родючості ґрунтів».

  • Олександр Доценко, Головний агрохімік Kernel. Тема: «Системи живлення кукурудзи та соняшнику в Kernel».

  • Євгеній Сапіженко, Заступник директора Агробізнесу з інноваційного і цифрового розвитку Kernel. Тема: «Використання інструментів моніторингу стану полів для підвищення відсотка досягнення їх потенціалу».

  • Юрій Пономаренко, Провідний інженер-дослідник Kernel. Тема: «Підходи щодо технічного забезпечення інтенсивних технологій, оптимізація парку техніки».

  • Віталій Андрющенко, Головний технолог проєкту Open Agribusiness Kernel. Тема: «Технологічний супровід в проєкті Open Agribusiness. Можливості, переваги, досягнення».

  • Дмитро Грушецький, засновник студії аграрних систем SAS, співведучий YouTube-каналу AGROSPHERA

Придбати квиток на PRO100 AGRO 2020 – Online можна за посиланням.

Скористайтеся можливістю збільшити врожайність і підвищити свою дохідність!

Європейська "дочка" українського МХП посіла перше місце у рейтингу харчової промисловості Словенії

Один із найбільших виробників курятини у Південно-Східній Європі - компанія Perutnina Ptuj, яка входить до складу українського агроіндустріального холдингу МХП, посіла перше місце серед 50 найбільших компаній харчової промисловості Словенії, повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу компанії.

Відповідний рейтинг оприлюднила Торгово-промислова палата Словенії.

"Високі показники Perutnina Ptuj у Словенії та у Південно-Східній Європі загалом засвідчують, що український бізнес може працювати ефективно не тільки всередині країни, не тільки на експорт продукції, а й при управлінні великими виробничими потужностями закордоном. Ми у МХП задоволені динамікою розвитку Perutnina Ptuj", - наголосила речниця МХП Ірина Ванникова.

Також у звіті ТПП йдеться про успішне втілення Perutnina Ptuj ініціатив, спрямованих на підвищення екологічності бізнесу. Так, перехід на нову упаковку для охолодженої продукції дозволив зменшити використання пластику на 80%.

"Perutnina Ptuj" продемонструвала серйозний підхід та стратегічну орієнтацію на сталий розвиток.

"Ми використовуємо все більше відновлюваних матеріалів. Цього року ми зробили додатковий крок у цьому напрямку і обрали нову форму та тип упаковки для нової лінійки готових охолоджених продуктів. Нова упаковка складається з двох матеріалів - картону та пластику і містить на 80% менше пластику, ніж порівнянна альтернативна упаковка на основі пластику. І нарешті, що важливо, загальна вага упаковки на 14% нижча, що означає менше відходів після її використання", - повідомили у Perutnina Ptuj.

Група Perutnina Ptuj зменшила споживання невідновлюваних ресурсів на 1% у 2019 році порівняно з 2018 роком. Порівняно з попереднім роком, споживання палива з відновлюваних джерел також зросло на 2%, тоді як загальне споживання пального збільшилось на 1%. Таким чином, компанія Perutnina Ptuj зменшила викиди парникових газів на 107 тонн порівняно з рівнем викидів 2018 року, прокоментували у МХП.

Ваш вибір 'Подобається'.

Нові долота 80/120мм забезпечують інтенсивне перемішування

Теґи: 

Долота 80/120мм забезпечують агресивний обробіток в поєднанні з дуже інтенсивним перемішуванням. Вони встановлюються на культиватори Cultus, Opus та TopDown.

На робочій глибині 10-15 сантиметрів долота 80/120мм поєднують переваги доліт 80мм та 120мм в одному.

- Вузька нижня частина долота 80/120 має велику проникну здатність в ґрунт, тоді як верхня широка частина інтенсивно перемішує солому, - говорить Магнус Самуельссон, розробник концепції Väderstad.

341.jpg341.jpg

Використання оригінальних деталей Väderstad - це гарантія того, що машина Väderstad буде працювати так, як це було задумано. Запасні частини розробляються та виготовляються в місті Оверум, Швеція, де компанія Väderstad Components має свою фабрику та нову лабораторію технології матеріалів - де ми проводимо численні випробування в пошуках найкращого матеріалу, для використання в наших запасних частинах.

Читайте також: Tempo L 24 – високопродуктивна універсальна сівалка точного висіву

- Як і всі наші оригінальні запчастини, нові долота 80/120мм виготовлено з високоякісної шведської сталі на власному заводі Väderstad Components, - зазначає Магнус Самуельссон.

Нові долота Väderstad 80/120мм доступні для замовлення з жовтня 2020 року.