Перед святами свинина живою вагою подорожчала

Перед святами свинина живою вагою подорожчала
Фото: з відкритих джерел

Третя декада грудня для виробників свинини почалася вдало: закупівельні ціни на свиней забійних кондицій піднялися до 45-47 грн/кг. Середньоринкова позначка додала 3% до показника попереднього тижня, констатують в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

П’ятничні торги попереднього тижня завершилися переглядом закупівельних цін на свинину живою масою у бік підвищення. Так, пожвавлена закупівельна активність дозволила виробникам свинини «розписати» товарні партії на 1-2 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше. Тож середня ціна закупівлі піднялася до 46,2 грн/кг. Водночас, упродовж тижня виробники констатували запити на додаткові об’єми з боку заготівельників та брак тварин забійних кондицій, які могли б задовольнити відповідну потребу.

Більшість представників м’ясопереробки також відзначають передсвяткову активізацію торгів та очікують підвищеного попиту на свинину з боку кінцевих споживачів напередодні Нового року. З огляду на відсутність ажіотажної пропозиції товарних свиней та очікування кращих результатів реалізації, більшість переробників очікують продовження висхідного руху закупівельних цін.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pered-svyatamy-svynyna-zhyvoyu-vagoyu-podorozhchala
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати
5