Переробники почали підвищувати ціни на сою

Переробники почали підвищувати ціни на сою
Фото: з відкритих джерел

Закупівельні ціни на сою з боку українських переробників зросли до 15500 грн/т, імпортери з Румунії готові купувати по 470-480$/т.

Про це йшлося під час щотижневого брифінгу, організованого аналітичним центром кооперативу «ПУСК», створеного у рамках ВАР.

«Ціни на сою дещо зросли, оскільки на початку тижня переробники в окремих регіонах були готові купляти соєві боби по 15500 грн/т. Місцями переробники мають проблеми із сировиною, оскільки фермери, які законтрактувалися за низькими цінами, не завжди хочуть поставляти товар при зміні ринкової кон’юнктури», – зазначив аналітик «ПУСК» Олексій Тартаковський.

На його думку, до кінця грудня ми не побачимо різкого зростання цін, позначки будуть триматися близько 15 000 грн/т. Проте у кінці січня можна очікувати подальше зростання.

«Переробники намагаються купити сою зараз, бо пізніше ціни піднімуться. Проте імпортери зараз не активні. Попиту з боку Польщі немає, є пропозиції з Румунії, де готові купляти українську сою по 470-480$/т.

В грудні ми вже не побачимо високих цін, подальша гра на підвищення буде йти від переробників, оскільки у світі буде дорожчати соєва олія. Зростання цін на сою очікується у другій половині січня, поки ймовірно ціни будуть у діапазоні 15000-15500 грн/т», – додав аналітик.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pererobnyky-pochaly-pidvyshhuvaty-cziny-na-soyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати