Переробники за кілька днів знизили вартість закупівлі гречки удвічі

Переробники за кілька днів знизили вартість закупівлі гречки удвічі
Фото: з відкритих джерел

Аграрії чекають на стабілізацію внутрішніх цін на збіжжя й замислюються над налагодженням переробки, адже деякі переробні підприємство штучно занижують ціни.

Про це The Ukrainian Farmer розповів керівник ФГ «Подільський дар» Богдан Григорук (Хмельницька обл.)

За його словами, у господарстві поки не прораховували можливість експорту збіжжя за кордон.

«Бачимо, що навіть у Європі є компанії, які пропонують купувати наше зерно, беручи на себе продажі. Від нас – повний пакет документів, оренда автівок й логістичні витрати. Але наразі ми не прораховували належним чином увесь ланцюжок», – зауважив Богдан Григорук.

Він зізнався, що аграрії розраховують на те, що на внутрішньому ринку стабілізуються ціни. Адже на сьогодні, навіть із логістичними витратами, ціни нижчі за європейські.

«У перспективі маємо плани щодо переробки. Але на відповідні гранти не подавалися – бо забагацько обов’язків, в тому числі щодо кількості працевлаштованих. Та ще питання щодо реалізації. Думаємо у напрямку переробки ріпаку й соняшнику, адже це цікаво Європі тощо», – уточнив Богдан Григорук.

На його думку, наразі є певні нечесні умови на ринку.

«Переробники буквально за кілька днів знизизили вартість закупівель гречки майже удвічі. А в магазинах ціни такими й залишился. Це – виламування рук людям, які займаються вирощуванням сільгоспкультур», – підсумував фермер.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pererobnyky-za-kilka-dniv-znyzyly-vartist-zakupivli-grechky-udvichi
Like
Цікаво
Подобається
2
Сумно
Нічого сказати
3