Пересубсидоване польське зерно не буде сприйматися у світі

Пересубсидоване польське зерно не буде сприйматися у світі
Фото: В порту Ростов-на Дону готовятся к погрузке суда с российским зерном. Зерновая продукция будет поставляться через Черном море в Турцию в соответствии с договоренностями от 22 июля. ( Stringer - Агентство Анадолу )

Дії фермерів із блокування українсько-польського кордону призвели до того, що Польща досить істотно порушила норми права і Євросоюзу, і Світової організації торгівлі (СОТ).

Про це у заявив заступник міністра економіки — торговий представник України Тарас Качка.

Він зазначив, що віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс попередив про неможливість виконання вимог польських фермерів, які продовжують блокувати кордон з Україною. Єврокомісія надсилала листи з попередженнями до Польщі, Словаччини та Угорщини. Якщо ситуація не покращиться, ЄК готова запускати процедуру порушення проти цих країн.

Тарас Качка також нагадав, що Україна подала позов до СОТ.

«Зрештою вимоги постійних дотацій для польських фермерів призведуть до того, що їхнє зерно в світі, а вони справді експортують дуже багато, не буде сприйматися, оскільки воно буде пересубсидоване. І я припускаю, що в СОТ буде велика хвиля обурення на те, що і так субсидовані фермери з Польщі отримують додаткові субсидії… Це те, на що Європейський Союз ніколи в житті не погодиться», — пояснив Тарас Качка.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/peresubsydovane-polske-zerno-ne-bude-spryjmatysya-u-sviti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати