Переваги точної сівби на високих швидкостях

Переваги точної сівби на високих швидкостях
Фото: з відкритих джерел

Cучасний ринок сівалок точного висіву забезпечує господарям можливість вибору будь-якого агрегату — саме того, що йому до вподоби, і який найповніше відповідає його потребам.

B4a0924

Продуктивність сівби залежить від багатьох факторів, ключовими з яких є: технічні можливості сівалки, розміри та форма полів, наявність на них перешкод, логістика переміщення сівалок між полями, швидкість і простота їхнього налаштування під конкретні умови роботи.

Anhede 180806 144608 03463 Print

Аналізуючи ринок сівалок в Україні, можна впевнено сказати, що на сьогодні вподобання аграріїв щодо шляхів підвищення продуктивності сівби розділилися практично навпіл: одні обирають широкозахватні сівалки, що дають змогу засівати більші площі за день, проте із меншою швидкістю, другі ж надають перевагу агрегатам із меншою шириною захвату, проте значно більшою швидкістю висіву.

Anhede 180806 150028 09175 Print

Завдяки високій робочій швидкості, яка становить до 17 км/год, високошвидкісні сівалки Tempo від компанії Väderstad, незалежно від ширини захвату, завжди забезпечують високу змінну продуктивність. А ще, крім високої робочої швидкості, сівалки Tempo від компанії Väderstad — це висока маневреність, місткі бункери для насіння та добрив, простота налаштування робочого процесу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/perevagy-tochnoyi-sivby-na-vysokyh-shvydkostyah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати