Перевезення зерна залізницею тривають попри ракетні удари та перебої з електрикою

Перевезення зерна залізницею тривають попри ракетні удари та перебої з електрикою
Фото: з відкритих джерел

Перевезення зерна залізницею тривають попри ракетні удари та перебої з електрикою. Про це йшлося в ході наради залізничників із представниками ринку зернових перевезень у четвер, 8 грудня, повідомляє Rail.insider.

За 7 діб грудня навантажено 570 тис. т зерна. У загальному навантаження частка зернових склала 28,3%. Середньодобово навантажували 81 тис. т.

«На жаль, перший тиждень грудня є невелике просідання навантаження через те, що 5 грудня був удар по енергосистемі. Тому що у підприємств і залізниці 5 та 6 грудня виникли проблеми з електрикою… Є лімітування потужності, яке надається залізниці та підприємствам. Через це є проблеми з навантаженням та вивантаженням», – відмітив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця”  Валерій Ткачов.

В той же час він додав, що поступово ситуація стабілізується і, наприклад, уже 7 грудня було навантажено 100 тис. т зерна.

Непроста ситуація з енергозабезпеченням в порту Одеса.

«Сьогодні ресурси по Одеську порту 444 вагони, вивантажують 93 вагони… Є проблеми з енергозабезпеченням. Встановлений ліміт, який використовують декілька підприємств (терміналів) за чергою», – зауважив заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» з логістики та роботи з поромами Іван Ємець.

Він також додав, що «є певні проблеми з підвозом в одеському вузлі вантажів на порти». «Але всі підприємства в портах забезпечуються вантажем за допомогою теплотяги. Ніяких обмежень ми не вводили», – зауважив представник Одеської залізниці.

Дещо складна ситуація наразі також з передачею вагонів в порту Ізмаїл. Проте, як повідомили на підприємстві, причиною є погодні умови.

Натомість, з боку бізнесу під час наради уже не вперше пролунали звернення щодо необхідності розглянути питання не нарахування з боку Укрзалізниці плати за простій вагонів, якщо це відбулося з причини відсутності електроенергії. Більш детально про це залізничники пообіцяли розповісти під час наступного Експортного офісу в АТ «Укрзалізниця».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/perevezennya-zerna-zaliznyczeyu-tryvayut-popry-raketni-udary-ta-pereboyi-z-elektrykoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати