Перші три агрокомпанії отримали 25% компенсації за купівлю української сільгосптехніки

Перші три агрокомпанії отримали 25% компенсації за купівлю української сільгосптехніки
Фото: з відкритих джерел

Перші три агропідприємства вже скористалися державною програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Загальна сума компенсації, виплаченої цим компаніям, склала 220 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

“Програма часткової компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки українського виробництва — одна зі складових підтримки локального виробника в рамках політики “Зроблено в Україні”. Завдяки цьому аграрії змогли з меншими витратами придбати більш сучасну техніку і підвищити свою продуктивність та конкурентоздатність на ринку. І що важливо, такими кроками ми сприяємо зростанню попиту на українську сільгосптехніку та прагнемо стимулювати збільшення обсягів її виробництва. Цей ефект ми бачили у попередні роки дії програми. Цьогоріч на компенсації за купівлю української сільгосптехніки ми заклали в бюджет 1 млрд грн”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко. 

Перші три агропідприємства, які отримали компенсацію, працюють в Дніпропетровській, Тернопільській та Черкаській областях. Загальна вартість придбаної ними сільгосптехніки – 880 тис.грн. Зокрема, агрокомпанії купили тракторний напівпричіп, виготовлений ТОВ “СПД ПЕТРОВ”, польовий коток від ТОВ “СЕРВІС-ТРАКТОР”, борону ротаційну навісну гідравлічну, виготовлену ТОВ “АГРО ПРОМ СФЕРА”.

Щоб отримати 25% компенсації вартості придбаної техніки чи обладнання,  агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи. На сьогодні до Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 6 691 номенклатурну позицію техніки та обладнання 64 українських виробників. Перелік постійно оновлюється відповідно до заявок, які надходять до міністерства. Участь в програмі бере 31 банк

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pershi-try-agrokompaniyi-otrymaly-25-kompensacziyi-za-kupivlyu-ukrayinskoyi-silgosptehniky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати