Петро Порошенко почав переписувати Roshen на сина

Петро Порошенко почав переписувати Roshen на сина

Про це повідомляється на сайті проекту Центру протидії корупції Відкритий реєстр національних громадських діячів,пише НВ.

Перед звільненням з посади президента Порошенко 20 травня цього року у своїй декларації вказував себе бенефіціарним власником ТОВ Центрально-Європейська кондитерська компанія (ЦЕКК) і залишався ним щонайменше до 1 жовтня.

Ця компанія — одна з головних у структурі корпорації Roshen, адже вона є засновником низки інших підприємств.
Аналітики Центру протидії корупції виявили, що станом на 6 листопада бенефіціаром компанії вже вказано старшого сина президента Олексія Порошенка.

Це підтверджує Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Там зазначено, що контроль над ЦЕКК перейшов до Порошенка-молодшого у результаті отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe BV, яка володіє 85% ЦЕКК.

Раніше Roshen Europe BV також належала Порошенку-старшому, згідно з його останньою декларацією.

Також повідомляється, що одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ТОВ ЦЕКК є засновником. Зокрема, ТОВ Рошен де люкс, ДП КК Рошен, ТОВ Рошен-Волинь, ТОВ Рошен Світ і інші, які до недавнього часу декларував Порошенко-старший. У них колишнього президента також замінив його син.

Порошенко-старший залишається бенефіціарним власником в низці інших підконтрольних ЦЕКК підприємств: ТОВ Рошен-Столиця, ПрАТ Київська кондитерська фабрика Рошен.

Нагадаємо, кондитерська корпорація Roshen має намір виплатити близько 1 млрд грн дивідендів за підсумками 2019 року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/petro-poroshenko-pochav-perepysuvaty-roshen-na-syna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати