Під час Олійно-жирової конференції учасники обговорили нові виклики і можливості ринку

Під час Олійно-жирової конференції учасники обговорили нові виклики і можливості ринку

І форум пройшов успішно!

Всі три робочих блоку конференції були дуже насиченими, динамічними та пізнавальними. Захід зібрав кращих спікерів галузі з кращих компаній Fenix ​​Agro, «Термінал ППСС», «МХП», «Інтерстарч Україна», «Дунайська соя», SP Advisors, Shanghai agile international trading Co., ГК «Прометей». Топ-менеджмент, виробники, переробники, трейдери, логісти та фінансові експерти презентували своє бачення стану та перспектив галузі.

Всі, без винятку, доповіді були змістовними, заснованими на практичному досвіді. Хоча один виступ все ж виділявся. «ПроАгро Груп» вперше в історії своїх конференцій використовувала Skype для зв’язку зі спікером. Генеральний директор однієї з китайських компаній презентував свою доповідь прямо з Шанхаю, учасники конференції скористалися можливістю і задали багато питань, що стосуються особливостей місцевого ринку. Спікери Олійно-жирової конференції детально описали специфіку виходу та роботи на ключових для української продукції ринках, були розглянуті питання нішевих олійних культур, їх переробки та збуту. Не оминули увагою і логістичну складову – керівник одного з перевалочних комплексів розповів про необхідність постійного вдосконалення активів та надання додаткових послуг в умовах високої конкуренції. А фінансові фахівці проаналізували ціни і назвали оптимальні фінансові інструменти для ефективної торгівлі олійними та продуктами їх переробки.

Всі питання порядку денного були розглянуті. У перервах між робочими сесіями ділове спілкування тривало, учасники конференції обмінювалися думками і контактами. Загальна думка організаторів, спікерів, партнерів і учасників – такі конференції потрібні! «ПроАгро Груп» дякує всім за активну участь та чекає Вас на наступних заходах!

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pid-chas-olijno-zhyrovoyi-konferenciyi-uchasnyky-obhovoryly-novi-vyklyky-i-mozhlyvosti-rynku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати