Під виглядом слідчих дій робітники Бюро економічної безпеки блокують роботу агропідприємства на Одещині

Під виглядом слідчих дій робітники Бюро економічної безпеки блокують роботу агропідприємства на Одещині
Фото: з відкритих джерел

З 11 травня працівники Бюро економічної безпеки проводять слідчі дії на території елеваторного комплексу компанії «Транссервіс 2008», що на Одещині. Зі слів працівників підприємства, правоохоронці зайшли на територію під приводом слідства над іншою компанією, і весь цей час просто вдають, що проводять розшукові дії, а по факту блокують роботу підприємства.

15 років «Транссервіс 2008» надає послуги із зберігання, транспортування та перевалки зерна. На сьогодні в компанії працюють понад 160 людей, а за період повномасштабного вторгнення «Транссервіс 2008» сплатила у бюджети різних рівнів понад 13 млн грн податків та зборів. Через близьке розташування до портів Великої Одеси клієнти компанії часто є користувачами необхідного світу та Україні “Зернового коридору”.

З юридичної точки зору працівники БЕБ розслідують факт ухиляння від сплати податків іншої компанії, яка не мала жодних відносин із «Транссервіс 2008».

Проблеми із працівниками БЕБ з’явилась ще на початку березня цього року. Тоді слідчі заблокували корабель із зерном та тримали його у порту більше трьох тижнів. Через два тижні ситуація повторилась з іншим судном. І ось з 11 травня працівники БЕБу, в межах того ж самого кримінального провадження по іншій фірмі, майже живуть на території підприємства «Транссервіс 2008».

Зі слів директора компанії «Транссервіс 2008» Павла Хомутовського, самі слідчі дії вони провели протягом першого дня свого перебування. Далі почали просто затягувати процес та вдавати, що дещо шукають вже майже два тижні поспіль.

“Ми й не проти діяльності правоохоронних органів, нам приховувати нічого та винними себе не вважаємо. Але вони поставили свої автівки перед в’їздом на територію та заблокували роботу нашого підприємства. Ніхто не може не заїхати, ні виїхати, забрали ключі від усіх кабінетів, тим самим контроль за підприємством перейшло до них. На ніч на підприємстві залишається їх співробітник. Зранку вони приїжджають та відкривають нам ворота на наше підприємство і з нами знаходяться весь день, майже до комендантської години. Вони відкривають протокол, весь день описують щось, переписують. Увечері, переносять слідчі дії, на наступний день”, – розповів директор компанії.

Дії БЕБ не зрозумілі керівництву агропідприємства, адже робітники «Транссервіс 2008» діям слідчих не перешкоджають та йдуть на співпрацю. Натомість, правоохоронці тільки й чекають розпоряджень, які їм надають по телефону, та без вказівок нічого не роблять.

Через такі дії працівників БЕБ, підприємство, як і його клієнти, серед яких відомі українські агрохолдинги, несуть мільйоні збитки. Керівництво підприємства вже звернулось до Державного бюро розслідувань. Справу вже відкрили за першим випадком блокування судна.

Всеукраїнська Аграрна Рада засуджує такі дії працівників БЕБ. В умовах війни, коли аграріям важко як ніколи, а державі потрібні податкові надходження, блокування роботи підприємства, який знаходиться в ланцюгу роботи “зернового коридору” несе прямі загрози економічній безпеці держави.

ВАР уважно спостерігатиме за перебігом слідства у цій справі. Сподіваємось на швидке врегулювання ситуації, що склалась навколо компанії «Транссервіс 2008».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pid-vyglyadom-slidchyh-dij-robitnyky-byuro-ekonomichnoyi-bezpeky-blokuyut-robotu-agropidpryyemstva-na-odeshhyni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати