Підпал на Житомирщині: зловмисники знищили сільгосптехніку на 3,5 млн грн

Підпал на Житомирщині: зловмисники знищили сільгосптехніку на 3,5 млн грн
Фото: з відкритих джерел

На Житомирщині невідомі підпалили с/г техніку в підприємства-учасника ВАР ФГ «Сергій-С». В ніч на 11 листопада працівник підприємства помітив, що горить вантажний автомобіль підприємства та встиг загасити пожежу.

Практично одразу керівник підприємства Сергій Вахнюк, якого встигли повідомити про інцидент, помітив іншу пожежу – горів комбайн, який знаходився геть за іншою адресою. Як вдалось з’ясувати завдяки камерам спостереження, це був навмисний підпал. На місці події також знайшли пляшку із залишками запалювальної рідини.

«В результаті пожеж, що винили у двох різних локаціях майже одночасно – інтервал між загоряннями приблизно 10-20 хв – знищено зернозбиральний комбайн та пошкоджено вантажний автомобіль, чим завдано збитків на суму приблизно 3,5 млн грн та повністю паралізовано роботу господарства, оскільки на даний час збирання врожаю неможливе», — йдеться у зверненні господарства до асоціації.

Крім того, запевняють на підприємстві, протягом останніх двох років підпали мають систематичний характер. Протягом цього часу ставалися пожежі, які знищували заготовлені корми для тварин. Втім, не дивлячись на те, що пожежниками в усіх випадках було встановлено факт підпалу, винних досі не покарано.  

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pidpal-na-zhytomyrshhyni-zlovmysnyky-znyshhyly-silgosptehniku-na-35-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати