Після того, як викинув 10 тонн ягід, фермер почав вирощувати їх в тунелях

Після того, як викинув 10 тонн ягід, фермер почав вирощувати їх в тунелях
Фото: з відкритих джерел

Фермерське господарство «Беррі Прикарпаття» почало вирощувати полуницю під накриттям після того, як після приморозків та дощів пропало 10-12 тонн ягід. Нині з 1 га полуниці 64 сотки – під накриттям, і ще обладнують одну тунель на 22 сотках.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Як і всі початківці, спочатку я бачив цей бізнес у рожевих окулярах, – поділився Богдан Лутчин, власник ФГ «Беррі Прикарпаття». – Сподівався, що вийде одразу. Але потім, як і в багатьох інших, погода розставила все на свої місця. Дощі, приморозки зробили свою справу. І коли викидаєш 10–12 т зіпсованої продукції в яму, думаєш, що зробив не так. Тоді розумієш, що так далі працювати не можна».
Тому господарство перейшло на вирощування ягід у тунелях. Це надійно.

«Навіть у таких країнах, як Іспанія, Греція, фермери масово переходять на тунелі й теплиці, хоча в них світла й тепла набагато більше, – аргументував фермер. – Зваживши на цей досвід, ми звернулися до харківської фірми «Будтеплицагро». Вони зводять теплиці й тунелі з нуля, використовуючи оцинковані труби та плівку грецького виробництва, яка розсіює ультрафіолет на 25%. Плівка, що розсіює світло, — ідеальний варіант для суниць садових нейтрального дня, що плодоносять з весни до пізньої осені. Ми вирощуємо саме такі».

Джерело: agrotimes.ua

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pislya-togo-yak-vykynuv-10-tonn-yagid-fermer-pochav-vyroshhuvaty-yih-v-tunelyah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати