Податок на землю для селян: це благо, а не здирництво, — “слуга народу” Гетманцев

Податок на землю для селян: це благо, а не здирництво, — “слуга народу” Гетманцев
Фото: з відкритих джерел

Так депутат прокоментував закон, який запроваджує оподаткування земельних паїв та земель для ведення особистого селяньського господарства.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, коментуючи закон, який запроваджує оподаткування земельних паїв та земель для ведення ОСГ, пояснив, що податок на землю для селян – це благо, а не здирництво.


“Опозиція критикує і земельну реформу, і податок на поставлений дохід. Їх влаштовує ситуація, яка була 29 років, коли 8 млн га оброблялися “вчорну”. Дідки отримували прибуток, а держава і місцеве самоврядування – жодної копійки. І ці одноосібники (власники землі – ред.) були в рабстві у цих ділків”, – зазначив Гетманцев.

“Про що йдеться? Йдеться про те, що ти можеш обробляти свою землю. Але вийди з тіні, зареєструйся й отримай від держави по 5 тис грн на кожен гектар, на корову, по 36 тис додаткових дотацій, і також держава за тебе сплатить ЄСВ. Про це ми говоримо, щоб ОСГ-бізнес став цивілізованим”, – підкреслив голова комітету.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/podatok-na-zemlyu-dlya-selyan-cze-blago-a-ne-zdyrnycztvo-sluga-narodu-getmanczev
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
4
Нічого сказати
1