Подорожчали баклажани та кукурудза, подешевшали огірки: ціни на овочі та фрукти

Подорожчали баклажани та кукурудза, подешевшали огірки: ціни на овочі та фрукти
Фото: з відкритих джерел

Класичне зменшення пропозиції призвело до зростання цін на цукрову кукурудзу та баклажани, і навіпаки – ріст обсягів огірків та кабачків знизив ціну на них.

Про це свідчать дані моніторингу AgroTimes.

На найбільшому гуртовому фермерському ринку півдня України «Неждана», що в селі Великі Копані на Херсонщині потроху росте ціна на картоплю, хоча якраз зараз сезон копання бульби якраз у розпалі. Якщо у п’ятницю картоплю пропонували по 5-6 грн/кг, то сьогодні діапазон цін розширився до 5-7 грн/кг, є навіть молода картопля по 10 грн/кг.

Також тримаються ціни на якісну лежку цибулю – 7-7.5 грн/кг. Хоча є й дешевші пропозиції для споживання у найближчий час – 6 грн/кг.

Томати та перці торгуються приблизно за тими ж цінами, як і в кінці минулого робочого тижня. Так, томати сливки коштують 6-10 грн/кг, червоні томати – 10-27 грн/кг, рожеві – 28 грн/кг, чорні – 34 грн/кг.

Перець Білозірка – 8-11 грн/кг, червоний конусовидний перець – 14-15 грн/кг, , кубовидний – 20-25 грн/кг.

Гарбузи ромашка та гітара – по 4 грн/кг.

Капуста – по 5.5  грн/кг, морква – 5.5-6.5 грн/кг, буряк – по 5 – 6 грн/кг.

Дині продають по 4-6, кавун Продюсер – по 0.8 грн/кг.

Яблука дешевшають – від 9 до 12 грн/кг, груша – 20-35 грн/кг, слива угорка подорожчала 7-11 грн/кг. Виноград – по 30-55 грн/кг.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/podorozhchaly-baklazhany-ta-kukurudza-podeshevshaly-ogirky-cziny-na-ovochi-ta-frukty
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
2
Нічого сказати
5