Погодний фактор створює ризики щодо підвищення вартості сільськогосподарської продукції в світі

Погодний фактор створює ризики щодо підвищення вартості сільськогосподарської продукції в світі
Фото: з відкритих джерел

Індекс Bloomberg щодо основних сільськогосподарських культур продовжив свої втрати у 2024 році, оскільки погана погода викликає занепокоєння щодо врожаю від пшениці до кави, відроджуючи занепокоєння щодо зростання цін на продукти харчування, повідомляє УкрАгроКонсалт із посиланням на Bloomberg.

Посухи, морози та сильні дощі в ключових регіонах виробництва сільськогосподарської продукції негативно впливають на майбутній врожай, створюючи ризики щодо скорочення поставок і підвищення вартості сільськогосподарської продукції. Дані Bloomberg, які відстежують 9 сільськогосподарських товарів, підвищилися за рік і можуть отримати найбільший тижневий приріст з липня 2023 року.

Незважаючи на те, що цей показник ще далекий від свого піку 2022 року, зростання може зрештою призвести до підвищення світових споживчих цін від хліба до напоїв після періоду помірної інфляції в продуктових магазинах. Зміна клімату та геополітичні проблеми утримають світові ціни на сільськогосподарську продукцію на високому рівні, повідомили у HSBC Holdings Plc.

Ф’ючерси на пшеницю в Чикаго 24 травня торгувалися навколо найвищого рівня з липня 2023 року, оскільки погана погода в основних країнах-експортерах сільськогосподарської продукції від Австралії до росії викликає занепокоєння щодо поставок.

В Австралійському банку Співдружності заявили, що погіршення перспектив врожаю в росії загострює ситуацію на світових аграрних ринках, і в найближчі кілька тижнів можливі нові зміни щодо цін на агропродукцію.

Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії продовжили зростання через проблеми з виробництвом і через падіння курсу національної валюти, що зробило товар дешевшим для закордонних покупців, повідомили у Kaleesuwari Intercontinental Ltd.

Джерело: УкрАгроКонсалт

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pogodnyj-faktor-stvoryuye-ryzyky-shhodo-pidvyshhennya-vartosti-silskogospodarskoyi-produkcziyi-v-sviti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    Понад 5,8 тис. вагонів з агропродукцією відправлено зі знижкою 30%

    Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

    Експорт кукурудзи в 2024/25 МР може стати найнижчим за останні 8 сезонів, пшениці — за 11

    БІЛЬШЕ НОВИН