Погрози України про можливе введення заборони на польські продукти – це просто тиск, – польський міністр

Погрози України про можливе введення заборони на польські продукти – це просто тиск, – польський міністр
Фото: Warszawa, 06.04.2023. Nowo mianowany minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus na konferencji prasowej w siedzibie MRiRW w Warszawie, 6 bm. po uroczystoœci przejêcia resortu. (ps/dw) PAP/Pawe³ Supernak

Заява прем’єр-міністра України про можливе введення заборони на польські продукти є просто тиском на Польщу, заявив у вівторок міністр сільського господарства Польщі Роберт Телуш, пише польське видання pap.pl.

“Це просто чинення тиску. Ми не здамося, оскільки це в інтересах польських фермерів, і для нас найголовніше”, – сказав він під час візиту на завод Dawton у Мілеюві-Осаді (Люблінське воєводство).

Розповідаючи про заборону на імпорт української агропродукції до Польщі, Телуш наголосив, що Польща не відхилиться від цього шляху.

“Польща дбатиме про польських фермерів. Вона дбатиме про польські інтереси, щоб зерно не пропадало даремно. Я думаю, ми вже багато разів показали, що ми жорсткі в цьому відношенні, тому що це важливо і дає хороші результати”, – резюмував польський міністр.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль припустив ухвалення рішення про заборону імпорту певних категорій товарів із Польщі та Угорщини, якщо ті не погодяться на узгоджені з Європейською Комісією заходи й не скасують односторонніх заборон щодо української агропородукції.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Джерело:

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pogrozy-ukrayiny-pro-mozhlyve-vvedennya-zaborony-na-polski-produkty-cze-prosto-tysk-polskyj-ministr
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати