Польща забракувала кілька тонн бубликів з України

Польща забракувала кілька тонн бубликів з України
Фото: з відкритих джерел

Торгова інспекція з якості сільськогосподарської та харчової продукції Польщі (IJHARS) у Жешуві видала рішення про заборону обігу на польському ринку трьох партій бубликів загальною вагою 5,34 тис. тонн, імпортованих з України.

Як ідеться в повідомленні інспекції в понеділок у соцмережі X, рішення було ухвалено через низький вміст у бубликах жиру та високий вміст цукру.

Рішення було негайно виконано.

Як повідомлялося, IJHARS у Любліні 5 квітня вилучила з польського ринку три партії морозива загальною вагою 8,48 тонн, імпортованого з України, у зв’язку з розморожуванням.

Раніше на торгова інспекція Польщі заявила про найбільший в її історії штраф у 1,5 млн злотих (близько $380 тис.), накладений на компанію-імпортера за ввезення на польський ринок з України 11,5 тис. тонн технічного ріпаку та кормової пшениці як контрафакту через подальше їх використання як продовольчих. Крім того, було ухвалено рішення про заборону імпорту з України партії томатної пасти 57,66 тонн через наявність цвілі.

Головний інспектор IJHARS Пшемислав Рзодкевич (Przemysław Rzodkiewicz) у березні заявив, що за останній рік 1,4% партій продукції з України, що піддалися огляду комісією на кордоні, були забраковані.

Джерело: open4business.com.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-ne-zabrakuvala-kilka-tonn-bublykiv-z-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати