Польща подумає над забороною імпорту продовольства з рф

Польща подумає над забороною імпорту продовольства з рф
Фото: з відкритих джерел

Польща “ретельно” проаналізує наслідки рішення Латвії заборонити імпорт російських продуктів харчування і не виключає, що сама зробить відповідні кроки.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

“Латвія вирішила запровадити ембарго на імпорт продукції з росії. Ми проаналізуємо випадок Латвії, і я не виключаю, що Польща виступить із відповідною ініціативою”, – заявив Туск на прес-конференції у Варшаві після зустрічі з латвійською колегою.

Туск планує обговорити це питання сьогодні на зустрічі з протестуючими фермерами, оскільки проблема надмірної пропозиції та “нерівної” конкуренції пов’язана не лише з торгівлею з Україною, а й з експортом із росії та білорусі, заявив він.

Прем’єр Польщі сказав, що Європейському Союзу необхідно “серйозно зосередитися на покращенні регулювання, коли йдеться про імпорт зернових та продуктів харчування зі Сходу”.

Туск і прем’єр-міністр Латвії Евіка Сіліня домовилися об’єднати зусилля, щоб переконати європейських лідерів вжити заходів щодо імпорту продовольства.

Нагадаємо, уряд Латвії заборонив імпорт зерна з території росії та вимагає від Європейського Союзу такого ж кроку, оскільки вся російська сільськогосподарська продукція може бути замінена товарами з України.

Перегляди: 27
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-podumaye-nad-zaboronoyu-importu-prodovolstva-z-rf
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати