Tempo950x100

Tempo300x100

“Слухати Єврокомісію не будемо”: Польща продовжить ембарго на українське збіжжя

“Слухати Єврокомісію не будемо”: Польща продовжить ембарго на українське збіжжя
Фото: з відкритих джерел

Попри рішення Єврокомісії щодо скасування з 15 вересня ембарго на українське збіжжя, Польща його продовжить в односторонньому порядку.

Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький, передає Укрінформ.

“Я би хотів, щоб вони продовжили цю заборону, оскільки ми примусили до цього Єврокомісію шляхом ультиматуму (у червні – ред.). Але вони цього не зробили. І тому знаєте, що ми зараз зробимо: ми продовжимо цю заборону попри незгоду на це Єврокомісії. Я кажу всім фермерам, що ми продовжимо заборону на ввезення українського збіжжя”,- наголосив Моравецький під оплески слухачів.

Він додав, що Варшава в цьому питанні не слухатиме Берлін і президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, і продовжить ембарго, “оскільки це в інтересах польського аграрія”.

Міністр економічного розвитку та технологій Польщі Вальдемар Буда підписав національний регламент щодо збереження ембарго на імпорт української пшениці, ріпаку, соняшника та кукурудзи до Польщі.

“Через неправильне рішення Єврокомісії не продовжувати ембарго на зерно з України, згідно з вказівками прем’єр-міністра Матеуша Моравецького та всієї Ради міністрів, я підписав національний регламент про збереження ембарго”, – зазначив він.

Раніше стало відомо, Євросоюз не продовжуватиме тимчасові обмеження щодо українського зернового експорту до п’яти сусідніх країн, натомість Україна погодилася вжити запобіжних заходів, аби уникнути нових обмежень на експорт зерна до ЄС.

Перегляди: 25
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-prodovzhyt-embargo-na-ukrayinske-zbizhzhya-popry-rishennya-yevrokomisiyi
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати