Польща скасувала заплановані переговори з Україною щодо експорту зерна через звинувачення міністра агрополітики у корупції

Польща скасувала заплановані переговори з Україною щодо експорту зерна через звинувачення міністра агрополітики у корупції
Фото: з відкритих джерел

Польща відмовилася від запланованих на 14 травня переговорів з Україною щодо вирішення проблеми експорту зерна через скандал, пов’язаний зі звинуваченнями у корупції колишнього міністра агрополітики Миколи Сольського.

Про це пише Аgropolska.

Польща скасувала переговори з Україною

Зазначається, що заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак заявив, що поляки «не вестимуть переговори з людьми, які звинувачуються у корупції».

За словами польського чиновника, Київ та Варшава планували ще один раунд переговорів 14 травня задля вирішення питань з експортом української сільгоспродукції через територію Польщі. 

Колодзейчак зауважив, що попередні раунди переговорів виявилися складними, хоча сторони намагалися знайти спільну мову.

Він нагадав, що Уряд Польщі видав розпорядження, яке визначає план допомоги польським фермерам, що останні місяці протестували біля кордону з Україною із вимогою більших пільг і фінансування.

Відставка Сольського з посади міністра агрополітики

9 травня Верховна Рада України звільнила з посади міністра агрополітики Миколу Сольського.

Нагадаємо, ексголову аграрного комітету Верховної Ради – чинного міністра агрополітики Миколу Сольського було викрито на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. 

26 квітня міністр вийшов із СІЗО під заставу у майже 76 млн грн. Якщо його визнають винним, йому загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-skasuvala-zaplanovani-peregovory-z-ukrayinoyu-shhodo-eksportu-zerna-cherez-zvynuvachennya-ministra-agropolityky-u-korupcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати