Tempo950x100

Tempo300x100

Польські фермери анонсували великий протест через імпорт зерна з України: перекриють всі дороги

Польські фермери анонсували великий протест через імпорт зерна з України: перекриють всі дороги
Фото: з відкритих джерел

Польські фермери анонсували на 24 січня з 12 до 14 години великий національний протест у зв’язку з погіршенням ситуації в сільськогосподарській галузі Польщі та великими об’ємами агроімпорту з України.

Про це пише Rolnik info.

Фермери вийдуть на вулиці, щоб висловити протест проти імпорту зерна з України, проти Європейського Союзу та ідей, які, на їхню думку, хочуть суттєво обмежити виробництво рослинництва та тваринництва в Польщі та ЄС. В акції протесту візьмуть участь фермери з Бані, Пижице, Мислібужа, Козеліце, Ліпянів, Тшцінсько-Здруя, Пшелевіце.

Трактори виїдуть на польські дороги практично в більшості воєводств. Лише у Західнопоморському воєводстві анонсовано близько 100 виїздів. Трактори з’являться на районних та воєводських дорогах.

Трактористи візьмуть в облогу вулиці в рамках протесту проти неконтрольованого напливу української агропродовольчої продукції до Європейського Союзу, а також проти погіршення ситуації в національному сільському господарстві.

Майбутні протести вже підтримала Національна рада агропромислових палат.

“Від імені Правління Національної ради сільськогосподарських палат я підтримую акцію протесту, оголошену аграрною організацією Solidarnośc 24 січня 2024 року, і закликаю фермерів приєднатися до спільно організованих акцій”, — заявив Віктор Шмулевич, президент Національної ради сільськогосподарських палат.

Перегляди: 246
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polski-fermery-anonsuvaly-velykyj-protest-cherez-import-zerna-z-ukrayiny-perekryyut-vsi-dorogy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати