Tempo950x100

Tempo300x100

Полтавський лікеро-горілчаний завод збанкрутував: яка доля підприємства

Полтавський лікеро-горілчаний завод збанкрутував: яка доля підприємства
Фото: з відкритих джерел

Лікеро-горілчаний завод у Полтаві збанкрутував, тепер потужності заводу знову виставлять на оренду. Останні роки завод використовував алкогольний магнат Євгеній Черняк, якого СБУ підозрює у пособництві Росії

Про це повідомляє “Полтавщина“.

Видання нагадує, що Полтавський лікеро-горілчаний завод був збудований у 1896 році. Після розпаду Радянського союзу приміщення із потужностями перейшло у державну власність України. Тодішня адміністрація заводу вирішила створити окрему юридичну особу, а приміщення заводу взяти в оренду у держави та отримувати прибуток.

З судового реєстру відомо, що у 2002 році Фонд державного майна уклав договір на оренду з ТОВ “Полтавський лікеро-горілчаний завод”. У 2015 році оренду переписали на ТОВ “Українська дистрибуційна компанія”, а у 2017 році — на ТОВ “Полтавська горілчана компанія” з реєстрацією в Києві.

З 2011 року на Полтавському горілчаному заводі виробляв продукцію холдинг Global Spirits AMG-77. Орендарі були записана на кіпрський офшор, а фактичним власником компаній був алкогольний магнат Євгеній Черняк. Використовуючи, зокрема полтавські потужності, компанія випускала горілку під торговими марками Medoff, Хортиця, Мороша, Шустов. Разом із цим із лінії сходила фірмова полтавська горілка у керамічних пляшках.

У регіональному відділенні Фонду державного майна України Полтавської та Сумської областях повідомили, що орендар заводу збанкрутував у 2022 році. На цій підставі ФДМУ виставить на оренду 21 об’єкт нерухомого майна загальною площею 18 тисяч м². Об’єкти здаватимуть окремо, наприклад, магазин “Горілка”, склади тощо.

Видання зазначає, що у приміщеннях залишилося обладнання. Проте лінії розливу настільки застаріли, що продукцію на них вже неможливо виробляти. Попередній орендар завозив свою сучасну лінію, але згодом забрав її.

Перегляди: 313
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/poltavskyj-likero-gorilchanyj-zavod-zbankrutuvav-yaka-dolya-pidpryyemstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати