Tempo950x100

Tempo300x100

Поляки розробили наклейки, які подовжують термін зберігання грибів

Поляки розробили наклейки, які подовжують термін зберігання грибів
Фото: з відкритих джерел

Польська харчова технологічна компанія Fresh Inset створила наклейки, які подовжують термін придатності овочів, квітів, а тепер і грибів.

Формат наклейки – простий у використанні, говорить Тім Малефіт, технічний директор Fresh Inset. Вона працює за рахунок поступового вивільнення активного інгредієнта всередині упаковки. 

Активатором дії виступає вологість, яка присутня в упакованому продукті.

«Ця технологія є захисним механізмом від псування врожаю, викликаного етиленом», – пояснює Малефіт.

Результати показові: термін зберігання нарізаних печериць з використанням інноваційних наклейок подовжується до 14 днів, цілих грибів – до 20 днів з моменту збирання врожаю.

Основним елементом технології Vidre+ є 1-MCP – синтетична суміш, яка використовується в сільському господарстві для уповільнення процесу дозрівання фруктів і овочів. 

Image 19

1-MCP сприяє зменшенню втрати ваги, захисту від потемніння продукту, збереженню твердості та вмісту вітаміну С. “Це все разом сприяє підвищенню загальної тривалості терміну придатності”, — додав Малефіт.

Тим паче, що прикріпити наклейку всередині невеликої упаковки ягід чи грибів не потребує багато зусиль.

До речі, на старті Fresh Inset використовувала наклейки для захисту свіжості фруктів та овочів. Спроба із печерицями – теж не випадкова, адже Польща є ключовим гравцем на міжнародній арені з виробництва шампіньйонів. Кожен третій шампіньйон, який експортується в усьому світі, походить із Польщі.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 53
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polyaky-rozrobyly-naklejky-yaki-podovzhuyut-termin-zberigannya-grybiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати