Понад 1 млн т зернових перевезено залізницею на експорт у вересні

Понад 1 млн т зернових перевезено залізницею на експорт у вересні
Фото: з відкритих джерел

За оперативними даними, у вересні залізницею в експортному сполученні перевезено майже 1,1 млн т зернових вантажів. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками зернового ринку, пише Rail.insider.

Упродовж вересні на експорт залізницею перевезено 1 млн 72 тис. т зернових. Це на 196 тис. т, або 22,4% більше порівняно із серпнем. Ще гірший показник зафіксовано у липні, коли припинив свою роботу «зерновий коридор», — 805 тис. т.

Навантаження у вересні зросло до майже 1 млн 300 тис. т. Це приблизно на 100 тис. т більше, ніж у серпні. Середньодобовий показник навантаження зріс на 11% порівняно із попереднім місяцем — до 53 тис. т.

Як зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, покращення показників пов’язано передусім із пожвавленням передачі вагонів на західних прикордонних переходах і покращенням вивантаження у портах через початок роботи тимчасового коридору.

У жовтні зберігається позитивна динаміка. Зокрема, за чотири доби навантажено 173 тис. т. Середньодобовий показник становить 53,7 тис. т.

Зростають і обсяги перевезення зернових вантажів на експорт. Так, за чотири дні експортовано залізницею 180,2 тис. т. Із них 97,6 тис. т — у напрямку західних прикордонних переходів, а 82,6 тис. т — до портів.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ponad-1-mln-t-zernovyh-perevezeno-zaliznyczeyu-na-eksport-u-veresni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати