Попит на українську картоплю продовжує зростати

Попит на українську картоплю продовжує зростати

Попит на картоплю в Україні продовжує зростати, причому, найбільшу зацікавленість у закупівлі цієї продукції проявляють компанії з Молдови та Азербайджану. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Як свідчать дані моніторингу ринку, активна торгова діяльність провокує і подальше подорожчання картоплі. Зокрема, тільки за тиждень українським виробникам вдалося підвищити ціни на цю продукцію на 10-14%. Так, вже сьогодні вони укладають угоди по 4-5,5 грн/кг ($0,14-0,20 за кг).

Таким чином, на сьогоднішній день картопля в українських господарствах коштує в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж на початку грудня 2017 року. Більш того, фермері вже на поточному тижні планують вдатися до чергових спроб підвищити ціни. Свої дії вони аргументують як активним попитом, так і досить обмеженою пропозицією якісної картоплі на українському ринку.

Нагадаємо, що в поточному сезоні Україна досить стрімко нарощує обсяги експорту картоплі.

Згідно з інформацією проекту EastFruit, за вересень — жовтень 2018 року українські компанії вже відвантажили на зовнішні ринки 6,3 тис.тонн цієї продукції, а це аж у 15 разів перевищує результати за аналогічний період попереднього сезону.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/popyt-na-ukrayinsku-kartoplyu-prodovzhuye-zrostaty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати