Tempo950x100

Tempo300x100

Поросята на розхват: українці скуповують мініпігів

Поросята на розхват: українці скуповують мініпігів

Зараз домашні улюбленці стали чи не популярнішими від ялинки, повідомляє «Сегодня».

Власниця міні-пігів Людмила Половинкіна вирощує цих тварин. Каже, що карликові свині чимось схожі на собак.

«Свинка в будинку — це як маленька собачка. Тільки набагато позитивніша і цікавіша. Вони не гавкають і дуже охайні. І нічого не гризуть і не псують будинку», — розповідає Людмила.

Крім того, карликові свинки — розумні. Їх можна навчити декільком десяткам команд.

Коштує таке порося від шести до 12 тисяч гривень. Як і у випадку з карликовими собаками, головне — це розмір. Чим менше — тим дорожче.

«На них немає алергії. Вони не линяють, у них немає лупи ніякої підшкірної. Доглядати дуже легко — достатньо протерти вологими серветками, і ваш піг чистий і прекрасний», — говорить Людмила.

Якщо таких свинок правильно годувати — точніше не перегодовувати — то вони дівчатка виростають до 10 кілограмів, а хлопчики — до 16.

Міні-піга можна вигулювати на мотузці. Якщо виходити на вулицю взимку, обов’язково потрібно надягати порося. Адже домашні свинки бояться снігу і морозів.

Але найголовніше — не можна плутати міні-пігів з іншими поросятами. Чим, до речі, користуються зоошахраї. Адже, якщо в Європі, наприклад, в Британії карликові свині стали популярні більше 10 років тому, в Україні це ще екзотика.

«Карликова свинка — це порода, яка в Україні недавно. До цього дуже довгий час можна було купити замість карликової свинки звичайне в’єтнамське порося. Поки він маленький, він залишався маленьким. А потім дуже стрімко починав зростати. І через півроку по квартирі ходила маса вагою 60 кг, яку загалом і не гріх було подати до столу», — розповідає Людмила.

Джерело: pigua.info

 

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/porosyata-na-rozhvat-ukrayinci-skupovuyut-minipihiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати