Порт Клайпеда прийняв 23 тисяч тонн української агропродукції залізницею

Порт Клайпеда прийняв 23 тисяч тонн української агропродукції залізницею
Фото: з відкритих джерел

Цьогоріч морський порт Клайпеда (Литва) вже прийняв 23 тис. тонн сільськогосподарської продукції з України, яку перевезли залізницею.

Відправку зерна до порту залізницею організувала LTG Cargo Ukraine. Комунікаційний партнер Литовських залізниць (LTG) Котрина Дзікарайте стверджує, що в Україні спостерігається збільшення запитів щодо перевезення сільськогосподарської продукції.

«З огляду на значне зростання потреби бізнес-замовників з України у перевезенні зерна та інших вантажів з країни LTG Cargo Ukraine відновила свою діяльність в Україні у червні. Наразі до морського порту Клайпеда вже дісталися 17 поїздів з приблизно 23 тис. тонн сільськогосподарської продукції з України», — зазначила Котрина Дзікарайте, пише Rail Insider.

Крім того, минулого тижня з морського порту Клайпеда до України вирушив перший поїзд із литовською продукцією. Потяг транспортував чотирнадцять тридцятифутових контейнерів, завантажених картоном, і вже прибув до України.

Дзікарайте також розповіла, що компанія LTG Cargo почала перевозити нафтопродукти для українського ринку між терміналами Моцкава, розташованим у Литві, і Тракішкі в Польщі.

Очікується, що асортимент, обсяги та географія вантажоперевезень незабаром розширяться.

Нагадаємо, наприкінці червня LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської залізничної вантажної компанії AB LTG Cargo, відновила діяльність в Україні.

Джерело: ua.usm.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/port-klajpeda-pryjnyav-23-tys-tonn-ukrayinskoyi-agroprodukcziyi-zaliznyczeyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1