Посівні комплекси Spirit: швидкість і висока продуктивність сівби

Посівні комплекси Spirit: швидкість і висока продуктивність сівби
Фото: з відкритих джерел

Посівні комплекси Spirit — це швидкісні агрегати для сівби зернових, головними характеристиками яких є висока продуктивність, точність та якість висіву. Сьогодні компанія Väderstad пропонує вітчизняним аграріям посівні комплекси у варіантах із робочою шириною 3,0; 4,0; 6,0; 8,0 або 9,0 м із можливістю висіву лише насіння або ж насіння та мінеральних добрив.

Vv9719 24686

Забезпечити високу продуктивність та якість сівби на швидкостях у 13–15 км/год — не таке вже й просте завдання, але завдяки продуманій до дрібниць конструкції та втілених у ній інноваційним рішенням посівні комплекси Spirit показуються відмінні результати сівби незалежно від рельєфу поля, стану ґрунту та культури, що висівають.

Vv11175 29319

Враховуючи середній розмір вітчизняних господарств (1,5–2,0 тис. га), найбільшою популярністю користуються посівні комплекси Spirit 600С, Spirit 800С та Spirit 900C із шириною захвату 6,0; 8,0; 9,0 м відповідно, які забезпечують висів не лише насіння, а й мінеральних добрив.

Vv17246 36081

Кожен із цих посівних комплексів оснащено містким двосекційним бункером об’ємом 5 тис. л, який має великий отвір для завантаження насіння та можливість зміни об’єму кожної секції. За рахунок цих простих (звісно, геніальних, адже просто — це геніально) рішень вдається зменшити кількість зупинок, необхідних для завантаження насіння та мінеральних добрив, бо, знаючи норми їхнього висіву, можна налаштувати положення перегородки між секціями бункеру таким чином, щоб висіваємі матеріали закінчувалися водночас. Тому оператору трактора не потрібно зайвий раз зупинятися для завантаження різних продуктів. А це разом із високою робочою швидкістю, є однією з головних передумов досягнення високої продуктивності посівної кампанії.

Для прикладу, за оптимальної організації праці посівний комплекс Spirit 600С із робочою шириною захвату 6,0 метрів за 10-годинну зміну з легкістю засіває 50–60 га.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/posivni-kompleksy-spirit-shvydkist-i-vysoka-produktyvnist-sivby
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН