Посол Польщі визнав, що випадок із висипаним українським зерном у Котомежі був диверсією

Посол Польщі визнав, що випадок із висипаним українським зерном у Котомежі був диверсією
Фото: з відкритих джерел

Посол Польщі в Україні Ярослав Гузи визнав, що висипання українського збіжжя на залізничній станції Котомеж, яка розташована вглибині Польщі, не біля кордону з Україною, було диверсією. Про це він заявив в інтерв’ю для Deutsche Welle.

За його словами, цей інцидент не був спонтанним. В цьому випадку польська поліція вже знайшла одну особу. Це була група, а не одна людина зробила.

“Одній особі висунули звинувачення у знищенні майна. Згідно з польським кримінальним кодексом, це карається ув’язненням до п’яти років. Я сподіваюся, що оскільки одну людину вже знайшли, то буде виявлена і вся група. Тому що ця акція виглядала як організована, більше схожа на диверсію, ніж на якийсь спонтанний протест”, – повідомив Гузи.

Він зазначив, що такі інциденти дають широкі можливості росії, яка веде величезну кампанію в соціальних мережах, перш за все, щодо протесту фермерів.

“Працюють всі російські боти, працює вся агентура впливу. Це важливо усвідомлювати. Я не думаю, що в Україні хтось повірить, що польські фермери, окрім одного ідіота чи провокатора, який почепив цей пропутінський плакат на своєму тракторі і якого швидко прибрали з протесту, що польські фермери люблять путіна чи люблять росію. Це не варіант”, – сказав Гузи.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 110
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/posol-polshhi-vyznav-shho-vypadok-iz-vysypanym-ukrayinskym-zernom-u-kotomezhi-buv-dyversiyeyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати