Tempo950x100

Tempo300x100

Поставки добрив через митницю починають налагоджуватись

Поставки добрив через митницю починають налагоджуватись
Фото: з відкритих джерел

Згідно з останніми повідомленнями операторів ринку добрив, імпорт добрив через кордон починає поступово відновлюватись і  митниця повертається до стандартної системи перевірок. Починаючи з цього тижня, контроль походження товарів здійснюється шляхом перевірки відповідних документів, як це передбачено міжнародними договорами та чинним законодавством України.

Про це повідомила пресслужба УКАБ.

Нагадаємо, що в середині січня були масові звернення від учасників ринку про те, що Державна митна служба відмовлялась розмитнювати добрива, що не пройшли перевірки в лабораторії. Це спричиняло збитки імпортерів через простій транспорту та зрив строків постачання за наявними контрактами.

Варто наголосити, що відновлення належної системи імпорту добрив через митницю стало можливим завдяки спільним зусиллям представників ринку та за сприяння і скоординованих дій Мінекономіки, Мінагрополітики та митниці шляхом проведення відповідних зустрічей зі сторонами процесу для вирішення питання.  Так, минулого тижня за ініціативою УКАБ відбулась робоча зустріч представників операторів ринку добрив з Юлією Свириденко за участі Мінагрополітики, Мінекономіки, митниці та силових структур.  

УКАБ дякує за реагування на ситуацію, що склалась з добривами, конструктивну позицію щодо підтримки аграрного сектору та направлені зусилля на врегулювання проблеми з перевірками добрив при розмитненні.

“Сподіваємось на подальше успішне функціонування належної системи контролю імпорту добрив та забезпечення їх стабільних поставок аграріям для проведення весняної посівної кампанії”, – наголосили в УКАБ.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/postavky-dobryv-cherez-mytnyczyu-pochynayut-nalagodzhuvatys
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1