Працівникам, що отримали бронювання від призову, хочуть дозволити виїжджати за кордон

Працівникам, що отримали бронювання від призову, хочуть дозволити виїжджати за кордон
Фото: з відкритих джерел

Міністерство економіки підготувало проект постанови, який унормовує порядок бронювання працівників від призову. Зокрема, планується дозволити заброньованим працівникам безперешкодно виїжджати у закордонні відрядження.

Про це повідомила очільниця міністерства Юлія Свириденко в інтерв’ю Forbes.

“Наразі Міністерство економіки підготувало проєкт постанови, який деталізує та унормовує критерії та порядок організації бронювання. Нині він перебуває на погодженні. З урахуванням того, що це питання важливе, чутливе та дискусійне, воно потребує узгодження позицій і знаходження балансу всіх зацікавлених сторін. Зараз ця дискусія у самому розпалі”, – зазначила вона.

За її словами, з урахуванням проекту нової постанови по бронюванню, окрема процедура “єВідрядження” втратила свій сенс.

“Заброньовані особи матимуть змогу безперешкодно перетинати кордон за наявності необхідних документів… У нас не стоїть завдання дозволити виїжджати всім, наше завдання – допомогти бізнесу, який працює, виїхати за кордон для укладання нових контрактів, угод, участі у виставках тощо”, – повідомила Свириденко.

Вона додала, що під нові критерії бронювання підпадають співробітники які працюють у державному секторі, підприємствах, які виконують мобілізаційні завдання, виробляють продукцію для ЗСУ та мають критично важливе значення для економіки. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/praczivnykam-shho-otrymaly-bronyuvannya-vid-pryzovu-hochut-dozvolyty-vyyizhdzhaty-za-kordon
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати