Працівники компанії “Дунайський аграрій” заявляють про рейдерські дії на підприємстві 

Працівники компанії “Дунайський аграрій” заявляють про рейдерські дії на підприємстві 
Фото: з відкритих джерел

Працівники компанії “Дунайський аграрій” провели сьогодні акцію під Мінюстом з вимогою зупинити атаку рейдерів на українську агрокомпанію.Як повідомляє Цензор.НЕТ, вони тримали в руках плакати “Зупиніть рейдерську атаку”, в такий спосіб представники компанії намагаються привернути увагу до критичної ситуації на підприємстві. 

За словами директора підприємства Дмитра Шарова, один зі співвласників, який зараз за межами України, зазіхає на активи компанії. А до самого підприємства, яке вирощує не лише відомі квадратні кавуни, а й безліч іншої органічної продукції, застосували класичну рейдерську схему. Через фіктивні збори змінили директора, структуру власності, телефон та адресу товариства. І вже на основі цих підроблених документів державний реєстратор провів незаконні дії, – заявив Дмитро Шаров.

Крім того, за його словами наразі всі рахунки заблоковані і підприємство у критичному становищі.

“Операційна діяльність заблокована, є заборгованості по заробітній платі працівникам, не сплачені податки і не зараховані податкові накладні. Під питання і доля врожаю, на полях, який вже треба збирати”,- розповідає Шаров. 

За словами директора дії тих, хто взявся знищити підприємство, вже оскаржені в Офісі протидії рейдерству при Мін’юсті. Саме там мають розібратися в ситуації та дати правову оцінку діям так званих “чорних реєстраторів” та скасувати всі незаконні дії. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/praczivnyky-kompaniyi-dunajskyj-agrarij-zayavlyayut-pro-rejderski-diyi-na-pidpryyemstvi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати