Представники проекту IFC презентували «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу»

Представники проекту IFC презентували «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу»
Фото: з відкритих джерел

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулась зустріч Міністра Романа Лещенка з представниками проекту IFС «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу».

Проект впроваджується за підтримки Швейцарської Конфедерації. Під час зустрічі Леон Емес, менеджер з ринків капіталу та дистрибуції в ARIA DMCC, представив проект «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу».

Як зазначають автори проекту, дрібні сільгоспвиробники зможуть отримати кращий доступ до фінансування завдяки новій ініціативі, спрямованій на стимулювання розвитку ринків капіталу в Україні.

Аграрні розписки, запроваджені IFC у 2015 році, дають українським сільгоспвиробникам можливість використовувати майбутній врожай як заставу. На сьогодні за їх допомогою понад 7500 фермерів отримали фінансування на суму майже 1,8 мільярда доларів США.

Спираючись на успіх проекту «Аграрні розписки в Україні», що виконувався в партнерстві з SECO, новий проект IFC допоможе створити сприятливе середовище та інфраструктуру, надати інструменти та знання основним учасникам ринку, залучати інвесторів з міжнародних ринків.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/predstavnyky-proektu-ifc-prezentuvaly-rozvytok-dostupu-agrosektoru-ukrayiny-do-rynkiv-kapitalu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати