Президент Зімбабве забракував безкоштовне зерно від путіна

Президент Зімбабве забракував безкоштовне зерно від путіна
Фото: з відкритих джерел

Зімбабве не потребує додаткового зерна, адже проблем з поставками немає. Про це заявив президент країни Еммерсон Мнангагва, відповідаючи на пропозицію російського диктатора володимира путіна безкоштовно відправити до Африки продовольство. Про це пише Reuters. 

«Ми дуже вдячні. Але у нас немає дефіциту зерна зараз», – заявив Мнангагва в кулуарах форуму Росія-Африка, який відбувався у Санкт-Петербурзі. За словами Мнангагви, країна повністю забезпечена продовольством, а пропозиція путіна взагалі не на часі.

путін, виступаючи на саміті, повідомив, що росія готова «в найближчі три чотири місяці» на безоплатній основі відправити 25-50 тисяч тонн зерна до шести країн – Буркіна-Фасо, Зімбабве, Малі, Сомалі, Центральноафриканську Республіку та Еритрею.

Усі ці країни, окрім Сомалі, не голосували в ООН за резолюції, які засуджували вторгнення росії в Україну та вимагали виведення російських військ. Крім того, безпеку урядів Малі та ЦАР забезпечує ПВК «Вагнер».

Африканський союз, який об’єднує всі держави континенту, заявив, що «пріоритетом» вважає поновлення «зернової угоди» з Україною.

Джерело: Главком

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/prezydent-zimbabve-zabrakuvav-bezkoshtovne-zerno-vid-putina
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати