Продовольча криза: Україна закликє іноземних партнерів купувати українське зерно через європейську логістичну систему

Продовольча криза: Україна закликє іноземних партнерів купувати українське зерно через європейську логістичну систему
Фото: з відкритих джерел

Україна разом із партнерами працює над подоланням глобальної продовольчої кризи, спричиненої агресією та блокадою рф.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає пресслужба МЗС.

«Єдиною причиною обмежень українського продовольчого експорту є агресія росії проти нашої держави та незаконна блокада нею українських морських портів. Своїми злочинними діями росія підриває глобальну продовольчу безпеку. Але навіть в таких складних умовах Україна докладає максимум зусиль для виконання контрактних зобов’язань та постачання продовольства іноземним споживачам, зокрема з використанням інфраструктури ЄС», – сказав глава української дипломатії.

Міністр повідомив, що Україна вже домовилася з країнами ЄС про побудову альтернативних шляхів постачання українського продовольчого експорту на світові ринки.

«Україна, ЄС, США, Канада, Велика Британія та інші партнери працюють разом над тим, щоб уникнути глобальної продовольчої кризи, спровокованої російською агресією та блокадою. Це дуже непросте завдання, але ми працюємо над ним», — підкреслив він.

Кулеба вкотре застеріг іноземних споживачів від втягування в незаконні російські схеми по збуту краденого в Україні продовольства та закликав їх купувати українське зерно та інші сільськогосподарські продукти через європейську логістичну систему.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/prodovolcha-kryza-ukrayina-zaklykye-inozemnyh-pa-kupuvaty-ukrayinske-zerno-cherez-yevropejsku-logistychnu-systemu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати