Проект USAID закупив для “Нібулону” 50 сучасних вагонів-хоперів, здатних перевозити до 70 тонн зерна

Проект USAID закупив для “Нібулону” 50 сучасних вагонів-хоперів, здатних перевозити до 70 тонн зерна
Фото: з відкритих джерел

Проект USAID “Економічна підтримка України” закупив для потреб “Нібулону” 50 сучасних вагонів-хоперів, кожен із яких може перевозити до 70 тонн зерна. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

Їх виготовили на Дослідно-механічному заводі “Карпати” (Львівська область).

Перші 10 вагонів уже доставлені, завантажені зерном та готуються до подальшого транспортування агропродукції через Ізмаїл у країни, що потерпають від голоду, для подолання продовольчої кризи у світі.

“В умовах, коли росія блокує морські шляхи експорту з України агропродукції, а 12 річкових портів “Нібулону”, що розташовані на Південному Бузі та Дніпрі, заблоковані, маємо зробити все можливе, щоб зберегти робочі місця на річкових портах, що залишилися без води й відрізані від логістики. Для цього потрібно зерно з річкових портів доставляти до найближчої залізничної станції і звідти відвантажувати на вагони для подальшого експорту через порти Одеського регіону. Завдяки проекту USAID “Економічна підтримка України”, у межах якого були закуплені нові сучасні вагони, це стало можливим. Ми сподіваємось на подальшу підтримку донорів шляхом надання вагонів для кожного заблокованого порту. До блокади через Дніпро та Південний Буг перевозили понад 15 млн тонн вантажів на рік, із яких понад 4 млн тонн – зернові. Зараз украй важливо відновити транспортування цих обсягів української агропродукції”, – зазначив директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку “Нібулону” Михайло Різак.

Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

24204
24205
24206
Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/proekt-usaid-zakupyv-dlya-nibulonu-50-suchasnyh-vagoniv-hoperiv-zdatnyh-perevozyty-do-70-tonn-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати