Промисловий вилов риби: оголошено 37 аукціонів на семи локаціях

Промисловий вилов риби: оголошено 37 аукціонів на семи локаціях
Фото: з відкритих джерел

Держрибагентством в електронній торговій системі “Прозорро.Продажі” опубліковано 37 оголошень про проведення аукціонів на промисловий вилов риби на семи водних біоресурсах: п’яти водосховищах та двох річках України.

Про це розповідає AgroReview

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та біоресурсів України.

Які вимоги до учасників аукціону?

Для участі в аукціоні на промисловий вилов водних біоресурсів заявники сплачують гарантійний та реєстраційний внески на банківський рахунок оператора та подають заявку про участь в аукціоні через свій особистий кабінет в електронній торговій системі для реєстрації як учасника разом з такими документами:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб чи ФОПів; 
  • документ про реєстрацію у державі місцезнаходження заявника (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо); 
  • документи, що підтверджують сплату гарантійного внеску та реєстраційного внеску; 
  • довідка довільної форми про відкриття банківського рахунка; 
  • довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Окрім того, необхідно надати учасникам аукціона документи, що підтверджують повноваження особи на підписання договору (для юридичних осіб). Такими документами можуть бути:

  • наказ про призначення керівника підприємства на посаду з відповідними повноваженнями щодо підписання договорів;  
  • протокол/виписка з протоколу зборів засновників із рішенням про призначення керівника підприємства, де зазначено про відсутність обмежень на підписання договорів;  
  • статут або інші установчі документи зі змінами.
Перегляди: 147
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/promyslovyj-vylov-ryby-ogolosheno-aukczioniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

Новини