Проти польського фермера, який закликав путіна “навести лад”, відкрили кримінальну справу

Проти польського фермера, який закликав путіна “навести лад”, відкрили кримінальну справу
Фото: з відкритих джерел

Поліція Польщі відкрила кримінальну справу щодо фермера, який під час акції протесту на кордоні з Україною вивісив на своєму тракторі радянський прапор та плакат із закликом до лідера країни-агресора рф володимира путіна.

Під час акції протесту польських фермерів сталася скандальна ситуація. На одному з тракторів було написано: “путін, розберися з Україною, Брюсселем і нашими правителями”.Також на передній частині машини був прикріплений великий прапор СРСР.

Польська поліція порушила кримінальну справу стосовно фермера, який на акції протесту на кордоні з Україною вивісив на своєму тракторі плакат із закликом до російського диктатора володимира путіна “навести лад та розібратися з Україною”,

“Порушення закону та розпалювання ворожнечі неприпустимі! Негайна реакція польської поліції на виступи зі скандальними гаслами під час протесту фермерів у Водзіславському районі. Поліція та прокуратура здійснюють діяльність згідно зі ст. 256 1 Кримінального кодексу”, – йдеться у повідомлені поліції в мережі X.

За даними Deutsche Welle, вказана стаття Кримінального кодексу передбачає покарання за публічне пропагування фашистського чи іншого тоталітарного державного устрою або розпалювання ненависті на ґрунті національних, етнічних, расових чи релігійних відмінностей.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Польщі Марчін Кервінський повідомив, що банер із закликом до путіна було “негайно вилучено та знищено”.

Водночас в мережі публікують інформацію, що фермер, проти якого відкрили провадження, зареєстрований у “Вконтакті”, а в “Миротворці” позначений, як агент спецслужб росії. Раніше він закликав припинити підтримку Києва у війні проти росії.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 32
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/proty-polskogo-fermera-yakyj-zaklykav-putina-navesty-lad-vidkryly-kryminalnu-spravu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати