Протягом 10 років альтернативне м’ясо стане повноцінною галуззю

Протягом 10 років альтернативне м’ясо стане повноцінною галуззю
Фото: Assortment of plant based meat on a table. Food to reduce carbon footprint, sustainable consumption. View from above, flat lay food.

Альтернативний протеїн – все ще молода категорія на ринку, але ситуація швидко змінюється, вважає Елізабет Гутшенріттер, керуючий директор з виробництва альтернативного протеїну в Cargill.

“Глобальне споживання білка продовжуватиме зростати. Щоб задовольнити цей попит, знадобляться тварини, рослини, ферментація, культивовані інгредієнти, гібриди та нові інноваційні продукти. Це величезний виклик, але я вірю, що наша галузь впорається”, – говорить вона.

Вона просто стане ще одним варіантом білка, який надає споживачам важливі поживні речовини та більше можливостей, поряд із традиційним тваринним білком, вважає Гутшенріттер.

Досягнення цієї віхи означає, що протягом наступних 5-10 років нам знадобляться альтернативи рослинному м’ясу та технології, придатні для масштабного виробництва.

Такими, вважають в Cargill, можуть бути мікопротеїни та застосування точної ферментації для отримання найрізноманітнішого білка.

До слова, Cargill, яка має довжелезну історію на ринку харчових продуктів, створила підрозділ альтернативного протеїну у 2019 році. Тоді ж його очолила і Елізабет Гутшенріттер, яка працює 17 років. 

Таким чином гігант продовольчого ринку показав відкритість до інновацій та підтримав їх розвиток. З того часу Cargill презентувала чимало розробок, як от екстравеганський шоколад чи білок із морських водоростей, який можна використовувати для створення рослинного м’яса.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/protyagom-10-rokiv-alternatyvne-myaso-stane-povnoczinnoyu-galuzzyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати