«ПриватБанк» пропонує купувати сільськогосподарську техніку бренда JCB на вигідних умовах лізингу та кредиту

«ПриватБанк» пропонує купувати сільськогосподарську техніку бренда JCB на вигідних умовах лізингу та кредиту
Фото: з відкритих джерел

Головні переваги програми «ПриватБанку» JCB FINANCE – це можливість придбати якісну техніку з мінімальною величиною авансового платежу, отримавши фінансування з пільговими умовами та в стислі терміни.  

Про це порталу AgroReview стало відомо з відповіді на офіційний запит від «ПриватБанку».   На початку повномасштабної війни багато фінансових установ скоротили фінансування бізнесу. «ПриватБанк» вже у травні 2022 року поновив кредитування та почав підтримувати бізнес на деокупованих територіях. 

7166045398 0

«ПриватБанк виконуючи не лише комерційну, а й соціальну функцію, відновив фінансування вже з травня 2022 року не обмежуючись лише кредитуванням діючих Клієнтів, а й підтримував бізнес в деокупованих та прифронтових регіонах. Зокрема, ми зберегли можливість отримувати швидкі рішення за спрощеним алгоритмом розгляду заявок для діючих клієнтів в відносно безпечних регіонах. Заявки в рамках партнерської програми JCB FINANCE ми розглядаємо в порядку пріоритету. Терміни прийняття рішень при цьому складають: при спрощеному аналізі до 5 днів, при стандартному розгляду – до 14 днів», – йдеться у відповіді від банку.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення «ПриватБанком» було профінансовано понад 40 одиниць техніки JCB на загальну суму понад 110 млн грн, що дозволило підтримати фермерів у складні часи. Наразі на ринку спостерігається тенденція щодо збільшення обсягів фінансування купівлі техніки на пільгових умовах.

A Js 175w Stage V 3 0

«ПриватБанк» спільно з британською компанією JCB запустили партнерську програму JCB FINANCE, яка дозволяє українським підприємствам купувати сільськогосподарську та будівельну техніку всесвітньо відомого бренду JCB у кредит та лізинг на найвигідніших умовах. Ключовими перевагами пропозицій програми JCB FINANCE є можливість придбати якісну техніку з мінімальною величиною авансового платежу, отримавши фінансування з пільговими умовами та в стислі терміни. Для того, щоб стати учасником програми зацікавленим компаніям потрібно звернутись до офіційного дилера бренду JCB, обрати техніку та подати заявку до банку для отримання фінансування», – повідомляють у фінансовій установі.

5105832181 0

Станом на сьогодні Приватбанк має понад 1200 відділень. Для отримання попереднього розрахунку графіку платежів достатньо завітати на будь-яке з них або залишити заявку на сайті.

«Ми намагаємось побудувати роботу на максимальній взаємодії менеджера з клієнтом. Отримати попередній графік платежів можна залишивши заявку на сайті або звернувшись в будь-яке відділення Банку. Менеджер допоможе підібрати найбільш оптимальні параметри фінансування, сформує графік платежів, а також надасть детальну консультацію щодо процесу та необхідних документів для подачі заявки», – зазначають в «ПриватБанку».

7180345517 0
Перегляди: 1062
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pryvatbank-proponuye-kupuvaty-silskogospodarsku-tehniku-brenda-jcb-na-vygidnyh-umovah-lizyngu-ta-kredytu
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати