П’ять найдорожчих алкогольних компаній світу

П’ять найдорожчих алкогольних компаній світу

Світовий ринок алкогольних напоїв оцінювався в 515,2 мільярда доларів у 2019 році і, за прогнозами, досягне 614,7 мільярда доларів при прогнозованому річному темпі зростання 7% з 2021 до 2023 рік. Про це пише видання Insidermonkey.com разом зі списком п’яти найдорожчих алкогольних компаній світу, повідомляє УНН.

5. Американська Altria Group

Вартість: 82,31 мільярда доларів
Активи: 52,6 мільярда доларів

Група Altria відома вином і тютюновими виробами. Протягом четвертого кварталу 2020 року Altria отримала дохід у 6,3 мільйона доларів, що на 4,9% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

4. Британська Diageo

Вартість: 97.06 мільярда доларів
Активи: 42 мільярда доларів

Четверте місце у списку найдорожчіх алкогольних компаній займає Diageo. Від Джонні Уокера до Гіннеса, J&B до капітана Моргана, Diageo є одним із провідних світових виробників алкогольних напоїв преміумкласу. У 2020 році Diageo оголосив про свої плани провести випробування не пластикової та не скляної пляшкової упаковки. Паперова пляшка віскі Diageo, яка буде випробувана навесні 2021 року, виготовлять з деревної маси, яка підлягатиме повній переробці. Чистий органічний продаж зріс на 1%, попри вплив COVID-19 на роздрібну торгівлю.

3. Бельгійська Anheuser-Busch InBev

Вартість: 127,37 мільярда доларів
Активи: 238,3 мільярда доларів

Бельгійська компанія AB InBev виробляє та розповсюджує алкогольні та безалкогольні напої у всьому світі. Це найбільший пивовар у світі за обсягом та доходом, продаючи понад 600 брендів пива (наприклад, Bud) у 150 країнах. У 2019 році Anheuser-Busch InBev мав найбільшу частку ринку на світовому ринку пива, контролюючи приблизно 30% обсягу продажів пива. Неорганічні доходи AB InBev у четвертому кварталі зросли на 4% завдяки збільшенню обсягу та доходу на 2 гектолітри на 2,7%.

2. Китайська Wuliangye Yibin Co. Ltd.

Вартість: 189 мільярдів доларів
Активи: 14,9 мільярда доларів

Wuliangye перекладається як “лікер із п’яти зерен”, тоді як Ібінь — місто в провінції Сичуань Китаю, де виробляється алкоголь. Компанія є другим за вартістю виробником байцзю в Китаї. Вона виробляє та розповсюджує дистильовані та змішані лікери. Компанія повідомила про 14% річний приріст виторгу за 2020 рік. За останні дванадцять місяців акції Ібіну зросли на 136,37%.

1.Китайська Kweichow Moutai Co. Ltd.

Вартість: 449,5 мильярда долларів
Активи: 25,6 мильярда долларів

Очолює список найдорожчих алкогольних компаній китайська Kweichow Moutai. Компанія є найдорожчою алкогольною компанією у світі за ринковою капіталізацією, що перевищує ВВП у третьому за багатством місті Китаї приблизно на 417,4 млрд доларів. Конгломерат головним чином займається виробництвом та продажем преміум-класу лікеру Moutai. Майже 97% продажів компанії виробляються вдома, оскільки напій – це національний дух Китаю. Сьогодні бренд розглядається як символ високого класу, оскільки деякі споживачі купують його не для пиття, а для збереження як інвестиції. Лімітована пляшка Moutai може коштувати понад 40 000 доларів США кожна.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pyat-naydorozhchyh-alkogolnyh-kompaniy-svitu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    24 Квітня

    «Кернел» збільшив обсяги експорту зерна вдвічі з початку року

    Державний оператор тилу відсторонив компанію “Твій Хліб” від постачання продуктів для ЗСУ

    АРМА планує скасувати аукціон з продажу мінеральних добрив – провели без належної конкуренції

    Профільний комітет Ради закликав зберегти Міністерство аграрної політики та продовольства України

    Ціни на овочі не перекривають витрати на зберігання

    Ринок землі в ЄС: як він працює та до чого варто готуватися Україні

    На Тернопільщині створять новий індустріальний парк “Borschiv”

    Як змінилися ціни на цукор, сіль та борошно

    ВР збирається розглянути продовження строку оформлення права власності на земельні паї

    Європарламент підтримав лібералізацію торговельного режиму з Україною, посиливши захисні заходи для фермерів ЄС

    БІЛЬШЕ НОВИН