Рада схвалила національну програму “Питна вода України”

Рада схвалила національну програму “Питна вода України”
Фото: з відкритих джерел

Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону “Про Загальнодержавну цільову соціальну програму “Питна вода України” на 2022-2026 роки”.

За відповідний документ № 5723 проголосували 328 нардепів.

Проєкт закону націлений на законодавче врегулювання питання щодо розроблення нової Загальнодержавної цільової соціальної програми “Питна вода України” на 2022-2026 роки на заміну схожої програми, розрахованої на 2011-2020 роки.

Програма визначає, зокрема: шляхи та способи забезпечення громадян якісною питною водою в необхідних обсягах, забезпечення розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населених пунктів України, а також завдання і заходи з її виконання та джерела фінансування.

Також програма передбачає будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій відповідно до встановленого режиму зон санітарної охорони, а також станцій (установок) доочищення питної води, водопровідних та очисних споруд водовідведення, водопровідних мереж та мереж водовідведення.

Крім того, планується створення лабораторій контролю якості питної води та лабораторій контролю стічних вод.

Фінансування Програми передбачене в обсязі 28,6 млрд грн.

Джерело: biz.censor.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rada-shvalyla-naczionalnu-programu-pytna-voda-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати