Рада запровадила митний контроль біометану

Рада запровадила митний контроль біометану
Фото: з відкритих джерел

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №9456 щодо митного контролю та митного оформлення біометану, що переміщуються трубопровідним транспортом через митний кордон України.

Як передає Укрінформ, про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк.

“Рада прийняла законопроєкт №9456 внесення змін до Митного кодексу України щодо митного оформлення біометану. За – 297 (депутатів – ред.)”, – написав Железняк.

Зазначається, що митний контроль та митне оформлення біометану, що транспортується трубопроводами через митний кордон України за зовнішньоекономічними договорами, здійснюється у порядку, передбаченому для природного газу.

Митне оформлення здійснюватиметься на підставі відомостей щодо обсягів біогазу (або інших видів газу з альтернативних джерел), який під час транспортування ГТС за своїми фізико-хімічними характеристиками може бути заміщений відповідним обсягом природного газу.

Для здійснення митного оформлення біометану потрібно буде подавати періодичну митну декларацію, яка містить відомості про номер облікового запису виробника біометану в реєстрі біометану, та додаткову митну декларацію з інформацією про гарантію походження біометану.

Перегляди: 258
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rada-zaprovadyla-mytnyj-kontrol-biometanu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати