Rapid від Väderstad: якісне висівання та втілення агрономічних задумів навіть у важких умовах

Rapid від Väderstad: якісне висівання та втілення агрономічних задумів навіть у важких умовах
Фото: з відкритих джерел

Посівні комплекси Rapid від Vaderstad — справжня важка артилерія серед висівних комплексів цієї компанії. Її надможливості високо оцінили керівники десятків господарств, де працює цей агрегат.

Що особливого в цих машинах і чому вони залишаються останньою надією рільника на якісне висівання сільськогосподарських культур, особливо у важких умовах? Без перебільшення, на ці питання дадуть найпереконливішу відповідь самі користувачі — агрономи та керівники господарств, де працюють ці агрегати.

Нижче аргументований відгуки про досвід роботи висівних комплексів компанії Väderstad.

«Головна перевага сівалки Rapid — це те, що вона нівелює всі недоліки передвисівної підготовки ґрунту. Ясна річ, це не означає, що до висіву можна нехтувати певними вимогами технології з надією на виправлення помилок  «розумною» технікою, але ж у реальних умовах, на жаль, не завжди вдається отримати запланований результат. Ми працюємо на Півдні України, і буває, що за сто днів на випадає жодного міліметра опадів. І звісно, що якісно підготувати ґрунт за таких умов нереально. Так, можна якось провести передвисівний обробіток, але з практики скажу, що якість його за п’ятибальною шкалою «потягне» на слабеньку трієчку. Rapid дає змогу максимально наблизити агрономічні задуми до реальності» , – розповів Ігор Колосов, головний агроном «ТОВ Трофімова» з Одещини і продовжив, – «Можливість точного дотримання норм висіву насіння та внесення добрив, які вносяться окремо від насіння, сьогодні дає нам бортовий комп’ютер, який установлено в тракторі. Сівалка Rapid 600С є універсальною: для висівання ріпаку, зернових культур, бобових, соняшнику, кукурудзи на силос — практично всіх основних агрокультур. Також привабливим є використання сівалки за будь-яких технологій обробітку ґрунту. У своєму господарстві ми застосовуємо мінімальну технологію, проте такі ярі культури, як соняшник і кукурудза, вирощуємо за традиційною технологією обробітку. В майбутньому плануємо повністю перейти на мінімальний обробіток. Адже все частіше й частіше трапляються посушливі роки, коли виконувати оранку просто неможливо.

Сівалка Rapid — це початок упровадження наших планів. Адже майбутнє — за мінімальною та нульовою технологіями ґрунтообробітку. Принаймні — для нашого регіону».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rapid-vid-vaderstad
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати