Реєстрацію для отримання техніки для завантаження зернових рукавів продовжено до 23 грудня

Реєстрацію для отримання техніки для завантаження зернових рукавів продовжено до 23 грудня
Фото: з відкритих джерел

У зв’язку з нестабільним енергопостачанням та відсутності доступу до мережі інтернет, вибір оператора для надання послуг завантаження/вивантаження зерна у рукави, сільгоспвиробником, який отримав рукава для зберігання зерна, продовжено до 23.12.2022р.

Для зручності сільгоспвиробників, надаємо перелік зареєстрованих у ДАРі компаній-операторів, які сільгоспвиробник може вказати як отримувачів необхідної техніки.

Також надається перелік усіх сільгоспвиробників, які отримали рукава для зберігання зерна від ФАО, http://bit.ly/3jaEDOV для можливості кооперування між собою та обирання оператора надання послуг (фермер може голосувати і сам за себе).

Вебінар щодо умов участі у програмі можна переглянути за посиланням.

Інструкція з реєстрації у ДАР.

Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР.

Нагадуємо, якщо сільгоспвиробник зробив помилку у голосуванні і неправильно вказав оператора чи кількість рукавів, є можливість звернутися до служби підтримки Державного Аграрного Реєстру (ДАР) +38 044 339 92 15 для відміни помилкової заявки.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/reyestracziyu-dlya-otrymannya-tehniky-dlya-zavantazhennya-zernovyh-rukaviv-prodovzheno-do-23-grudnya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати