178171

Ristone Holdings вітає з Новим роком

З наступаючим Новим роком хочеться привітати всю численну команду Ristone Holdings і наших партнерів! Я бажаю вам здоров'я, благополуччя, процвітання, миру і стабільності в наступному році.

2020 й рік став непростим для всіх українців, і для всього світу. Але незважаючи на складності, які він приніс, він довів, яким потужним інструментом може бути єдність людей.

В кінці цього року я від щирого серця хочу подякувати команді нашого холдингу, яка показала свою згуртованість і високий професіоналізм в непростих умовах пандемії. Ваша наполегливість і відповідальність, любов до своєї справи дозволили підприємствам продовжити свою роботу в звичному ритмі і вийти на економічний результат, який перевершив наші очікування і дав хороші перспективи для майбутнього розвитку.

Наш успіх в 2020 році - це заслуга кожного співробітника Ristone Holdings!

Слова подяки хочеться висловити і нашим партнерам, які не відвернулися від агрохолдингу і продовжують надавати підтримку в нашій непростій ситуації з рейдерським захопленням деяких підприємств. Це доводить, що чесне, відповідальне ведення бізнесу винагороджується довірою і повагою, а репутація - цінніше грошей. У підсумку, всі удари 2020 року стали для нас важливими уроками взаємопідтримки, людяності і впевнений, зробили кожного з нас набагато сильніше.

Бажаю нашим партнерам нових звершень і досягнень у наступному році!

Ristone Holdings закінчує 2020 й рік з великою вірою в щасливе майбутнє і з хорошими перспективами. І я впевнений, що наша команда зможе подолати будь-які випробування.

Бажаю кожному провести свята в сімейному колі, поруч з найближчими і дорогими людьми! Адже підтримка близьких - це найцінніше, що у нас є. Вона дає нам сили, натхнення, віру в добро і надію на світле майбутнє. Будьте здорові і щасливі! Бережіть себе і своїх близьких!

З наступаючим Новим роком!

Глава наглядової ради Ristone Holdings Вадим Нестеренко

Ваш вибір 'Подобається'.

Spirit 600S – універсальний агрегат для сівби від Väderstad

Унікальна дозувальна система Fenix II забезпечує безперервне і надійне дозування насіння. Потужний гідравлічний двигун дає змогу працювати з великими нормами висіву (від 1,5 до 500 кг/га) на високій швидкості. 

231.jpg

Сенсори SeedEye для підрахунку та моніторингу насіння, що висівається, дає змогу ще краще контролювати точність висіву. Завдяки SeedEye здійснюється контроль заданої норми висіву на один квадратний метр відповідно до робочої швидкості. Перед висівом не потрібно проводити калібрування сівалки, достатньо лише ввести задану норму в кількості насінин на квадратний метр на планшеті iPad.  

230.jpg 

Тож купуючи потрібну кількість посівного матеріалу кожен фермер може бути впевненим, що його вистачить на всю площу поля! 

 

Kernel вважає клопотання про банкрутство необґрунтованим

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Компанія Kernel Holding S.A. (Kernel Holding) повідомляла раніше, що з 2012 року перебуває у тривалому судовому процесі з Михайлом Стадником, його колишньою дружиною та рядом юридичних осіб, які знаходяться під їхнім контролем (разом „продавці Stiomi“), стосовно придбання ТОВ „Стіомі Холдинг“ (Stiomi Holding) — аграрної компанії, розташованої в Хмельницькій області в Україні», — йдеться в повідомленні.

Так, у квітні 2012 року Kernel Holding та декілька інших покупців уклали генеральну угоду купівлі-продажу про придбання Stiomi Holding у «продавців Stiomi». Станом на 30 червня 2018 року сума, сплачена за Stiomi Holding «покупцями Stiomi», становила $24 млн. Фінальний платіж підлягав оплаті лише після виконання «продавцями Stiomi» у спосіб, прийнятний для «покупців Stiomi», певних умов та міг бути зарахований зустрічними вимогами до «продавців Stiomi».

«Покупці Stiomi» висунули декілька вимог до «продавців Stiomi» стосовно невиконання «продавцями Stiomi» своїх зобов’язань. «У грудні 2012 року Kernel Holding отримала від „продавців Stiomi“ заяву про розгляд справи в арбітражі, в якій вони висували претензії щодо сум, які нібито підлягали їм до сплати.

У лютому 2018 року арбітражний суд виніс своє рішення, яке було частково оскаржене „покупцями Stiomi“ у Високому суді Лондона. „Продавцями Stiomi“ були вжиті забезпечувальні заходи у Швейцарії, які у подальшому були скасовані Апеляційним судом Женеви», — повідомляють у компанії.

У березні 2019 року Високий суд Лондона направив рішення трибуналу на повторний розгляд за певними аспектами, який відбувся у вересні 2019 року. Рішення арбітражного суду після перегляду, прийняте в грудні 2019 року, вимагало від «покупців Stiomi» сплати близько $30,3 млн «продавцям Stiomi».

«Нові забезпечувальні заходи були вжиті „продавцями Stiomi“ в Швейцарії стосовно активів, які належать Kernel Holding, а також деяким дочірнім компаніям та спільним підприємствам Kernel Holding. Забезпечувальні заходи щодо активів дочірніх компаній та спільних підприємств було визнано незаконними та скасовано. Інші забезпечувальні заходи залишаються чинними на сьогодні», — розповідають у Kernel.

Зауважимо, що Kernel Holding, починаючи з 30 червня 2018 року, постійно відображає у своєму балансі резерв стосовно суми рішення арбітражу та відповідних судових витрат. Зазначений резерв визначає зважену оцінку керівництва компанії щодо максимальної очікуваної виплати за рішенням арбітражу. Сума заборгованості по судових позовах на 30 вересня 2020 року становила приблизно $34,6 млн.

«Дії третіх осіб не дали можливості Kernel Holding здійснити виплати згідно з рішенням арбітражного суду. Зокрема колишній радник „продавців Stiomi“ вчинив заходи забезпечення, відповідно до яких Kernel Holding заборонено здійснювати перерахунок будь-яких коштів „продавцям Stiomi“ до моменту скасування таких забезпечень. Крім того, третя сторона висунула вимоги, стверджуючи, що колишня дружина Стадника відступила свої права на користь такої третьої особи, що оскаржується Стадником. Через такі конфліктуючі вимоги та судові процеси компанія Kernel Holding була неспроможна до сьогодні виконати свої платіжні зобов’язання, згідно з рішенням арбітражного суду, на користь „продавців Stiomi“, очікуючи вирішення зазначених питань», — наголошують в компанії.

У результаті таких взаємовиключних вимог у березні 2020 року компанія Kernel Holding звернулась до швейцарського суду із запитом про надання дозволу на виплату на банківський рахунок суду повних сум, що підлягають до сплати, згідно з переглянутим рішенням арбітражу. Наскільки відомо Kernel Holding, незважаючи на те, що «продавці Stiomi» оскаржують такий запит, вони стверджують, що Kernel Holding намагається уникнути здійснення виплати. Таке необґрунтоване твердження очевидно суперечить запиту Kernel Holding до суду з проханням дозволити здійснити платіж.

«16 грудня 2020 року Стадник подав до Окружного суду Люксембургу з торгових питань клопотання з вимогою визнати Kernel Holding банкрутом. Перше слухання по цьому питанню призначено на 8 січня 2021 року. Своїми діями Стадник відверто ігнорує наявність забезпечувальних заходів, прийнятих в Люксембурзі, які забороняють Kernel Holding сплачувати будь-які суми „продавцям Stiomi“», — підкреслили у Kernel.

Разом з тим, Стадник також не бере до уваги запит Kernel Holding про надання дозволу на виплату, що знаходиться на розгляді в Швейцарії, метою якого є виконати платіж повної суми, яка підлягає до сплати, одночасно уникаючи ризику сплатити двічі ті ж самі суми, які вимагаються різними так званими кредиторами.

«Згідно із законодавством Люксембургу, компанія вважається банкрутом, якщо у судовому порядку доведено дві обставини: компанія більше не спроможна сплачувати свої борги або компанія не може залучати додаткове фінансування. Kernel Holding не відповідає жодному з цих критеріїв. Компанія Kernel Holding та її дочірні компанії має сильну позицію з ліквідності, як в плані грошових коштів на рахунках, так і в плані грошового потоку від операційної діяльності, що разом забезпечує достатню ліквідність для обслуговування поточної заборгованості», — коментують експерти.

Так, станом на 18 грудня 2020 року, грошові кошти на рахунках компанії становили $266 млн. Крім того, група Kernel має доступ до низки нових джерел фінансування в міжнародних банках і на ринках капіталу, що нещодавно було підтверджено успішним розміщенням єврооблігацій на суму $300 млн з річною ставкою купону 6,75%. «У зв’язку з цим Kernel Holding вважає клопотання про банкрутство, подане Стадником, необґрунтованим та недобросовісним, а також таким, яке негайно має бути залишене без подальшого розгляду Окружним судом Люксембургу, та буде вимагати відшкодування збитків, нанесених упередженим ставленням і діями Стадника», — підсумували у Kernel Holding.

Нагадаємо, 16 грудня суд відкрив справу щодо банкрутства «Кернел Холдингу».

Джерело: Agravery.com

Суд у Люксембурзі відкрив справу щодо банкрутства "Кернел Холдинг"

За вимогою Стадника Михайла Васильовича суд у Люксембурзі відкрив справу про банкрутство зареєстрованої в Швейцарії акціонерної компанії Кернел Холдинг СА, у зв’язку з несплатою нею значної суми боргу на користь Стадника М.В. Зазначена сума заборгованості встановлена Лондонським судом міжнародного арбітражу. Про це пише obozrevatel.com.

Компанія Кернел Холдинг СА є засновником українського аграрного холдингу Кернел, у користуванні якого сконцентровано близько 600 тисяч сільськогосподарських земель. Кінцевим бенефіцарним власником компанії є відомий український бізнесмен Андрій Веревський.

Банкрутство компанії Кернел Холдинг СА може спричинити фінансові проблеми агрохолдингу Кернел, що в свою чергу може призвести до затримок та не виплат орендної плати власникам землі, що перебуває в оренді холдингу в Україні, проблем с контрагентами та іноземними інвесторами компанії.

Нагадаємо, що конфлікт між власниками агрохолдингу Кернел та подружжям Стадників розгорівся через відмову Кернела сплатити вартість проданих компанії Стадником Михайлом та Стадник Інесою корпоративних прав ТОВ "Стіомі-Холдинг" та Хмельницькхлібопродукт.

Також, на даний час рахунки компанії Кернел Холдинг СА у Швейцарії та Люксембурзі заарештовані за заявою Стадника М.В.

МХП відкриє R&D-центр при Національному університеті харчових технологій

Трансформація МХП має на меті не лише випуск нових інноваційних продуктів, а й нові підходи до ведення бізнесу та партнерства задля створення бізнес-екосистеми. Екосистеми, у якій ефективно взаємодіють великий та малий бізнес, наука та талановиті спеціалісти. Про це заявив директор Департаменту інновацій МХП Микола Такзей, передає УНН.

За його словами, у межах створення такої екосистеми МХП відкриє R&D-центр (центр досліджень та розвитку) при Національному університеті харчових технологій.

“Це буде сучасна кухня-лабораторія, на базі якої студенти, молоді науковці та викладачі зможуть експериментувати над процесом приготування кулінарних продуктів за допомогою сучасного обладнання, а також створювати перші прототипи нових шедеврів. R&D-кухня буде розділена на холодний цех для обробки сировини та залу для приготування та презентації кулінарних продуктів. Окрім того, приміщення передбачає можливість проведення семінарів, майстер-класів, воркшопів. Також ми плануємо запрошувати провідних українських та іноземних спеціалістів, які будуть ділитися досвідом та інноваційними підходами зі студентами та викладацьким складом університету”, — зазначив Микола Такзей.

МХП планує інвестувати понад 4 млн грн у цей проект, лабораторія відкриє свої двері вже у перші місяці 2021 року.

“Я особисто переконаний, що синергія науки та бізнесу завжди дає високий результат. R&D-центр — це інвестиція МХП у нові знання, рішення і, цілком ймовірно, у проривні інновації. Чим вище є якість дослідження, тим вище і якість готової продукції. МХП інвестує в науку та інновації, але головне — у створення продуктів, що несуть справжню цінність нашим клієнтам та партнерам”, — додав Микола Такзей.

Ваш вибір 'Подобається'.

PepsiCo змінила керівника в Україні і СНД

Теґи: 

З 12 грудня на цю посаду призначений Давид Манзіні. Про зміну керівництва повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше посаду керівника в цьому регіоні займав Ніл Старрок. Він покинув роботу в PepsiCo після більш ніж 30 років "бездоганної роботи" на різних посадах і вийшов на пенсію.
У Манзіні 25-річний досвід у сфері FMCG в області менеджменту, маркетингу і продажів. До приходу в PepsiCo він протягом семи років працював на посадах генерального менеджера Mars в Великобританії, Китаї та країнах СНД і три роки до того - Danone в Центральній Азії і на Кавказі.

Ваш вибір 'Подобається'.