Tempo950x100

Tempo300x100

Рівень автоматизації залізничних перевезень агропродукції в Україні значно кращий, ніж у європейських партнерів

Рівень автоматизації залізничних перевезень агропродукції в Україні значно кращий, ніж у європейських партнерів
Фото: з відкритих джерел

Рівень ефективності українських перевізників у питаннях автоматизації залізничних перевезень агропродукції наразі є значно кращим, ніж у європейських партнерів. Цей факт в інтерв’ю АПК-Інформ зазначив начальник відділу маркетингу компанії «Арт Порт» Олександр Тодуров.

«Зіткнувшись із реальною роботою та рівнем цифровізації європейських перевізників, багато українських компаній зрозуміли, наскільки Укрзалізниця працює краще й ефективніше за них у питаннях автоматизації. Наші підприємства можуть в електронному вигляді обмінюватися інформацією із залізницею, робити заявки на перевезення тощо. Тоді як забюрократизованість, відсутність єдиної інформаційної системи та неузгодженість форматів обміну інформацією власників колій, локомотивів і вагонного парку європейських компаній істотно ускладнює роботу», – пояснив фахівець.
Наприклад, за його словами, для спільної роботи з іноземними партнерами українським розробникам довелося доопрацьовувати модулі з підготовки необхідних документів для іноземної, зокрема румунської, сторони, з урахуванням їхніх вимог, а також локалізувати необхідні підсистеми румунською мовою.

«Разом з тим на сьогодні ще залишилися деякі проблемні питання. Зокрема, в організації ритмічної роботи з перевалки зернових важливим є завчасне отримання інформації про вантаж і узгодженість щодо підходу поїздів по обидва боки кордону для планування вагонів під перевантаження і виконання акцептів у румунських портах. Усі учасники перевезень сподіваються, що ці питання будуть вирішені надалі з урахуванням інтересів румунської та української залізниць», – резюмував О. Тодуров.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/riven-avtomatyzacziyi-zaliznychnyh-perevezen-agroprodukcziyi-v-ukrayini-znachno-krashhyj-nizh-u-yevropejskyh-partneriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати