Різнобарвну картоплю до Різдва пропонує компанія з Нідерландів

Різнобарвну картоплю до Різдва пропонує компанія з Нідерландів
Фото: з відкритих джерел

Наближаються Різдвяні свята. Традиційно це час, коли можна насолодитися святковою ситною їжею у родинному та дружньому колі. За словами представника компанії Jac van den Oord Potatoes із Нідерландів, до святкового меню входить і картопля. Правильний вибір картоплі додасть відчуття розкоші різдвяному частуванню, і цей продукт доступний за ціною, пише EastFruit.

Зіркою різдвяної реклами компанії Jac van den Oord Potatoes стала різнобарвна картопля. Картопля Color Mix надає святкового кольору будь-якій різдвяній трапезі. Різнобарвні бульби доступні в різній тарі та в різній вазі. “Кожен з різновидів лінійки Jac van den Oord Taste & Color привабливо виглядає і має унікальний смак, тому вони дуже добре підходять як гарнір до будь-якого святкового столу”, – упевнені в компанії.

Картопля, вироблена на підприємствах компанії, з 1918 року поставляється до багатьох країн світу. Місія сімейного підприємства Jac van den Oord Potatoes полягає в тому, щоб допомогти клієнтам та споживачам отримати максимальну віддачу від картоплі: «Ми робимо це, пропонуючи правильну картоплю для кожного випадку, незалежно від каналу продажу. Це особливі види, сорти та розміри картоплі в ідеальній упаковці з необхідною інформацією та закликом до натхнення. Сервіс має для нас першорядне значення. Наша мета – задоволений клієнт із правильною картоплею на тарілці!».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/riznobarvnu-kartoplyu-do-rizdva-proponuye-kompaniya-z-niderlandiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати